Přejít na obsah

Predni Sedacky


Luke_TDI

Doporučené příspěvky

Mas pravdu nemusis vymyslet vymyslene! Ten upinac ktery je pod tim prostrednim pasem do ktereho davas pas odsroubujes a misto neho das upinac ktery je spolecne s tim prostrednim pasem a jenom to dotahnes. Na tohle by snad prislo i male dite. Tim te samozrejme nechci urazit ale rekl bych ze ses na to ani nepodival.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu nemusis vymyslet vymyslene! Ten upinac ktery je pod tim prostrednim pasem do ktereho davas pas odsroubujes a misto neho das upinac ktery je spolecne s tim prostrednim pasem a jenom to dotahnes. Na tohle by snad prislo i male dite. Tim te samozrejme nechci urazit ale rekl bych ze ses na to ani nepodival.

Díval jsem se na to neboj. Na pásu co vede ze zad sedačky je spona normálně do upínače a "kus železa" který je potřeba přichytit aby držel tak jak má. Jenže upínač na pravý boční zadní pás a pás, který je v Octě vzadu uprostřed normálně drží na silných drátěných okách a na ty to teda nechytnu. A nic jinýho v těch místech není. PRoto jsem se ptal. Neměl by jsi foto jak jsi to chytil pro lepší pochopení? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ti to vyfotil. Nevim jestli ti to takhle bude stacit. je to misto v karoserii kde byl puvodne ten upinac no a ted tam jo konec prostredniho pasu spolecne s upinacem byl to celek.

Foto435.jpg

díky moc, poslední dobou nestíhám tak jsem to moc neřešil, kouknu dneska do auta jestli to tam půjde stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...