Přejít na obsah

maly podivny pribeh


zdsamct

Doporučené příspěvky

Je to asi tyden co jsem si koupil jedno leve svetlo LaK ,jen co se v inzeratu objevilo ze je prodano a co jsem napsal ze sháním prave se mi ozval pan „X“ s tim ze o nej ma velky zajem a moc prosi abych mu je prodal,premlouvani a povidani o svetle trvalo nejaky den….. asi v pulce tydne se ozval na muj inzerat pan „Y“s tim ze ma obe svetla a blinkry,hned jsem mu napsal ze zajem mam o to jedno prave a ty blinkry a ze mam i zajemce o leve svetlo,nejak jsme se domluvily jak to asi provedeme,ze posle fotky a potom me to co chci a panu „X“ taky………pan „Y“ je z jednoho města a nahoda tomu chtela ze pan „X“ v tom meste pracuje /Havířov/ a tak jsem si vyzadal od „Y“ mailik aby se domluvily na schuzce a prohlednuti svetel s tim ze když budou ok tak je pan „X“ vezme a mou část mi posle postou ………kontakt jsem vcra odeslal jak probihala domluva a schuzka nevim ……….ale dnes mi od pana“Y“prisla SZ ze byl v garazi a svetla tam nemá a ze vůbec nevi kde muzou byt………….

nechci nikoho nicim obvinovat nebo napadat ale zdy se mi to prinejmensim trosku podivne ,

jen jsem se podelil o zkusenost usudek a nazor si muze kazdy udelat sam

jen dodam ze "X" i "Y" jsou z tohoto fora

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jsem nepochopil ,proč si ty dvě světla nekoupil a pak jsi neprodal to jedno .Sorry ale poslat tam někoho kdo potřebuje světlo a spoléhat na to ,že ti pak to jedno pošle poštou , tak to jsi docela borec .Prostě zjistil ,že ta světla jsou super stav a tak si Je nechal ,nebo koupil jen to co potřeboval a nechtěl dávat peníze i za to tvoje a riskovat ,že si ho nevezměš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sup na black list pokud je potvrzeno, ze je to svinarna, VCETNE NICKU!

na black list dat muzu i nicky ale kdo vi jak to bylo,nekoho treba spatne obvinim a pak to bude proti me

ale napsat je neni problem

to ze je to svinarna asi dokazat nejde,jen to tak hrozne moc vypada

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jsem nepochopil ,proč si ty dvě světla nekoupil a pak jsi neprodal to jedno .Sorry ale poslat tam někoho kdo potřebuje světlo a spoléhat na to ,že ti pak to jedno pošle poštou , tak to jsi docela borec .Prostě zjistil ,že ta světla jsou super stav a tak si Je nechal ,nebo koupil jen to co potřeboval a nechtěl dávat peníze i za to tvoje a riskovat ,že si ho nevezměš .

napred to melo byt ze posle fotky a pak me to co potrebuju a mu zas to co on,ale potom co se zjistilo ze jsou z jednoho mista tak jsem veril ze to takto bude lepsi

ale asi jsem myslel spatne

ono ani tak nestve ze to svetlo nemam ale ze nekomu veris a chces pomoct a nakonec to dopadne takto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK JE NAPIŠ A TŘEBA BUDOU MÍT ODVAHU NAPSAT JAK TO BYLO PODLE NICH

jak myslis,vim ze z toho bude prusvih a nakonec budu ten kdo si to vymyslel a .........kdo vi co jeste ale dobre....

pan "X" je pod nickem SLON

a

pan "Y" tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry477249 moc prosi o zmenu nicku

a ted se do me muzete pustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj klidne jsi tady muj nick mohl napsat nemusis me nazvat clovekem Y. Vec se ma tak ze jsem uzivatel ZDSAMCT nabidnul LaK svetla ktere jsem mel na svem voze. Bylo domluveno ze mu je poslu ale potom napsal ze ma znameho z havirova kteremu bych to mohl predat v cemz jsem samozrejme nevidel problem. Bohuzel svetla nemam a nevim doted kde jsou! Rozhodne jsem nemel vplanu misto svetel poslat spaliky s drevem. ZDSAMCT jsem nabidnul ze vim kde LaK svetla maji v jednom vrakaci ale chteli za ne pres 6000,- ktere samozrejme nechtel. Nic vic nic min.

A v pripade ze bych nekoho OKRADNUL tak bych nezadal verejne nikoho o zmenu nicku nemel to napsane v podpisu a pohodlne si zalozil registraci novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj klidne jsi tady muj nick mohl napsat nemusis me nazvat clovekem Y. Vec se ma tak ze jsem uzivatel ZDSAMCT nabidnul LaK svetla ktere jsem mel na svem voze. Bylo domluveno ze mu je poslu ale potom napsal ze ma znameho z havirova kteremu bych to mohl predat v cemz jsem samozrejme nevidel problem. Bohuzel svetla nemam a nevim doted kde jsou! Rozhodne jsem nemel vplanu misto svetel poslat spaliky s drevem. ZDSAMCT jsem nabidnul ze vim kde LaK svetla maji v jednom vrakaci ale chteli za ne pres 6000,- ktere samozrejme nechtel. Nic vic nic min.

A v pripade ze bych nekoho OKRADNUL tak bych nezadal verejne nikoho o zmenu nicku nemel to napsane v podpisu a pohodlne si zalozil registraci novou.

kdyz jsem ten clanek psal nicky jsem davat vubec nechtel,k tomu doslo az po zajmu ctenaru,nikdy jsem nerelkl ze jsi zlodej jak pises tady a i do SZ co jsi mi psal,

jen jsem napsal clanek o necem co vypada celkem zajimave a jsem celkem rad ze si to nemyslim jen ja

timto i dekuju ostatnim za podporu

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...