Přejít na obsah

maly podivny pribeh


zdsamct

Doporučené příspěvky

Ahoj klidne jsi tady muj nick mohl napsat nemusis me nazvat clovekem Y. Vec se ma tak ze jsem uzivatel ZDSAMCT nabidnul LaK svetla ktere jsem mel na svem voze. Bylo domluveno ze mu je poslu ale potom napsal ze ma znameho z havirova kteremu bych to mohl predat v cemz jsem samozrejme nevidel problem. Bohuzel svetla nemam a nevim doted kde jsou! Rozhodne jsem nemel vplanu misto svetel poslat spaliky s drevem. ZDSAMCT jsem nabidnul ze vim kde LaK svetla maji v jednom vrakaci ale chteli za ne pres 6000,- ktere samozrejme nechtel. Nic vic nic min.

A v pripade ze bych nekoho OKRADNUL tak bych nezadal verejne nikoho o zmenu nicku nemel to napsane v podpisu a pohodlne si zalozil registraci novou.

kdyz jsem ten clanek psal nicky jsem davat vubec nechtel,k tomu doslo az po zajmu ctenaru,nikdy jsem nerelkl ze jsi zlodej jak pises tady a i do SZ co jsi mi psal,

jen jsem napsal clanek o necem co vypada celkem zajimave a jsem celkem rad ze si to nemyslim jen ja

timto i dekuju ostatnim za podporu

Ja si myslim, ze neni, pokud muzu mluvit i za ostatni zac. Jelikoz mezi nami (tim nerikam ze je to tento pripad, to neee) jsou svine prevlecene jak se rika za kamarady, tak je asi dobre si co nejvice o jinych zkusenostech dati vedet! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...