Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Jo jo to je možné pořádná gola od toni či stenli .. jak se to píše.. k tomuto nářadí .. nenechám na to dopustit ..každý den v akci ..a pořád funguje.. jak je vidět dle foto .. modro černá rukojet se už rozpadá a gola pořád fachá .. a když odejde dostanu novou .. jednu velkou a malou mám skladem v šuplíku .. prostě dobré nářadí je základ všeho ... jak se říká 100 % příprava je 50% uspěchu ...

to máš Tonu? já mám nějakou německou značku od "G", stála mě 3500.. kompletní sada torxů, imbusů.. zatím co sem potřeboval, tak pomohla :palec2:

btw. jak sme si volali ohledně těch rozvodů, tak ten týpek se ještě nevyžvejknul, jestli to chce nebo ne :feve: takže sem zas za blbce a omlouvám se, že sem otravoval.. Díky Ti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš Tonu? já mám nějakou německou značku od "G", stála mě 3500.. kompletní sada torxů, imbusů.. zatím co sem potřeboval, tak pomohla :palec2:

btw. jak sme si volali ohledně těch rozvodů, tak ten týpek se ještě nevyžvejknul, jestli to chce nebo ne :feve: takže sem zas za blbce a omlouvám se, že sem otravoval.. Díky Ti!

hele v pohodě lidi jsou paka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odporucas robit aj geometriu ked menis resp. rozoberas predok?

jo když se dělá takový zásah , geometrie je třeba... i když dělám to tak ,že když to jde tak nehnu ani z jedním čepem a horní uložení je stejné .. takže teoreticky by geometrie nebyla nutná .. ale zase je to snížení auto a to to může rozhodit.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, mohl bys poradit ? potřebuju zkrátit řadičku a potřebuju tu tyč vytahnout abych s ní mohl manipulovat mimo auto a nerad bych aby se mi ty táhla a všechno rozletěly po kabině. Pořadíš pls kde šroubovat a kde ne ? Díky Octavie je 1,9tdi předface. Když sundam kryt z řadici paky tak vidim bilou kouli v bílem plastu a dva šroubky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, mohl bys poradit ? potřebuju zkrátit řadičku a potřebuju tu tyč vytahnout abych s ní mohl manipulovat mimo auto a nerad bych aby se mi ty táhla a všechno rozletěly po kabině. Pořadíš pls kde šroubovat a kde ne ? Díky Octavie je 1,9tdi předface. Když sundam kryt z řadici paky tak vidim bilou kouli v bílem plastu a dva šroubky.

ahoj trochu nechápu proč chceš skracovat řadičku .. no ale tu tičku uřízni v autě nejakou pilkou na železo když už .. zda to chceš vyndat celé .. tak si připrav půl dne . dělá se to spodem .. 1 díl výfuku ven, pak takové hlíníkové dekly .... s auta 4 matky .. no docela dost.. ještě by mně zajímalo na co našoupneš řadičku , když jí uřízneš... ;) tak zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...