Přejít na obsah

rFactor-závodní simulátor


rcd.net

Doporučené příspěvky

cau kluci, pred nedavnem jsem narazil na tento zavodni simulator a docela me to vzalo.Pred tim jsem kdysi hraval LFS ale to se mi moc nelibilo.Jsem ted celkem na zacatku, takze moc rad bych uvital nejaky info ke hre, vase nastaveni auta na zavody atd.Hledal jsem po netu nejaky forum ohledne teto hry ale na nic jsem nenarazil, takze je to jen na vas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus tenhle link http://www.rfactorcentral.com/index.cfm da se tam stahnout strasne moc okruhu, aut a nastaveni. Je tam i skoda octavia cup. Jinak super hra. My to hrali po hamachi a vzdycky byla sranda

ok diky, vyzkousim link

ty jsi hral full verzi??ja mam stahlou taky celou hru i s crackem ale nejak to nemuzu rozjet :(mam na vyber jen ze dvou aut, formuli a nejaky MG a jen jednu trat.Pri spusteni hry mi nabehne okno se spustenim bud jen dema verze a nebo pro plnou musim zakoupit licenci..tak nevim co s tim :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus tenhle link http://www.rfactorcentral.com/index.cfm da se tam stahnout strasne moc okruhu, aut a nastaveni. Je tam i skoda octavia cup. Jinak super hra. My to hrali po hamachi a vzdycky byla sranda

ok diky, vyzkousim link

ty jsi hral full verzi??ja mam stahlou taky celou hru i s crackem ale nejak to nemuzu rozjet :(mam na vyber jen ze dvou aut, formuli a nejaky MG a jen jednu trat.Pri spusteni hry mi nabehne okno se spustenim bud jen dema verze a nebo pro plnou musim zakoupit licenci..tak nevim co s tim :help:

Pokad tam mas crack tak by to podle me tu licenci ani nepotrebovalo,je ale pravda ,ze u vetsiny stazenych games tu licenci chtej.No jednu dobu jsem hral SR Grand prix, je to neco podobneho nebo dokonce stejna hra.Zpocatku to je parada,co me nejvic asi zaujalo je realisticke chovani aut a pokad bys mel treba jeste k tomu vsemu volant ,kazdopadne by sis to hoodne uzil.No a i celkove provedeni hry te uplne dostane.

Preju hodne viteznych matchu:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zhruba nej hra, co sem hral na realističnost je GTR 2 to je fakt super. Ohledne toho cracku. Musi to stshnout, dat tam patch a pak cracknout. akorat nevim, jakej je to patch. myslim ze 1,250 ale nevim... koukni na nejaky fora fan stranek nebo si kup originalku. uz by nemusela bejt tak draha, je to starsi hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...