Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Tři chlápci zemřou ve stejný okamžik a dostanou se do pekla.
Satan se jich ptá, čím byl jejich otec.
„Můj otec vyráběl svíčky a zápalky.“ řekne první z nich.
Satan luskne prstem a penis prvního muže shoří v plameni a vroucím vosku.
„Můj otec vyráběl nože a žiletky.“ špitne druhý a v mžiku je jeho penis rozřezán na tisíc malých kousků.
Třetí z nich se zasměje a řekne: „Můj táta vyráběl celý život lízátka a zmrzlinu!“
 

 

Přijde pedofil k sousedovi: "Můžu si k vám skočit na malou?"

 

 

"Mamí, co bude k večeři?" "Nekecej a zalez do tý trouby!"

 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde bába přes koleje a vlak jí ujede nohy. Ona začne křičet: ,,Moje nohy, moje nohy!", kolem jde chlap a říká jí: ,,Co řveš bábo, vždyť žádný nohy nemáš"

 

Co řekne slepý, když mu podáte struhadlo???
Tak tohle nepřečtu.
 
Skinhead hází žabičky na řece. Na druhé straně pere cikánka prádlo.
Skin hodí kámen a trefí cikánku do hlavy.
Z maringotky vyleze starý cikán řve: " Ty dilino, ty jsi mi zabil pračku!"
Skin se rozesměje a suše odvětí: " Co já, to byl vodní kámen"
 
 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2000 sedí v cele smrti vězeň a čeká na popravu.
Vejde strážný a říká: "Mým úkolem je splnit vaše poslední přání. Vyslovte je!"
A vězeň na to: "A vy ho fakt splníte?"
Strážný: "Splním."
"A nepopravíte mě dřív, než ho splníte?"
"Nepopravíme."
"Tak si přeju šampaňské, ročník dva tisíce třicet sedm."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to žluté a dělá to rámus jak cip, co to je?
Bagr skákající přes švihadlo  :D

 

 

Víte, co má muž udělat, když mu doma žena chodí před televizí ?

…jít do kuchyně zkrátit řetěz. 

 

 

Je to bílé a je to na stromě. Co to je?

Je to lednička. A víte proč tam je?
Protože je moje a ja si s ní můžu dělat co chci.

 

 

EDIT: ještě tento  :D

Truhlář si uřízne ruku a lékaři mu řeknou, že mu mohou nasadit ruku umělou a ovládanou hlasem, ten souhlasí. Další den už jde s novou rukou truhlář na záchod a říká: Otevřít! Vruum. Vyčůrat ! Cccc... Protřepat ! Aaů nechceš mi ho snad urvat. Trh... Uááááa co to, do prdele ! švih... Kur*a, do hajzlu ! šup… 

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejtrefnější je ten pátej řádek - kolega z práce vlastní dehťáka Scénika 1,9 turbo. Ročník je to tuším 2006 a za poslední 3/4 roku už měnil přední péra + tlumiče, těsnění pod hlavou, protože mu to při startu blblo - ale nakonec to byly všecky 4 žhaviče, protože zjistil po X letech parkování v garáži, že po odstavení auta před fabrikou přes mrazivou noc nenastartuje (změnil zaměstnání a musel začít parkovat venku i v noci), alternátor, protože taky zjistil že mu to po takový noci nedobíjí - a vyměnit celej altec bylo lacinější, než shánět nový huhlýky a regler... no prostě masakrální reconstruction...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladík to na golfovém hřišti chytne rychlým míčkem rovnou do "rozkroku". V agónii se válí po zemi. Když se konečně trochu probere z bolesti, vydá se k doktorovi. Ptá se ho: "Pane doktore, jak moc je to se mnou zlé? Víte, já jedu o víkendu na svatební cestu a moje snoubenka je ještě panna. Úplná panna." 
Doktor praví: "Bohužel vám budu muset dát vaše přirození do dlahy, aby zůstalo rovné a uzdravilo se. Ale příští týden už budete v pořádku." 
Doktor vzal čtyři dřívka na vyšetřování krku a vytvořil z nich pěknou čtyřhrannou dlahu a všechno to pěkně svázal páskou dohromady... Přímo umělecké dílo. 
Mladík dívce neřekne nic, ožení se s ní a odjedou na svatební cestu. Tu noc v hotelovém pokoji si ona rozerve blůzku a odhalí svá krásná prsa. "Jsi první, nikdo se jich NIKDY nedotkl." 
Na to on okamžitě shodí kalhoty a praví: "A podívej na tohle...pořád ještě nevybalený z bedny ..."

 

:smich: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco na stejný téma:

Matka instruovala dceru před odchodem na mejdan, že pokud by mělo mezi ní a nějakým mladíkem na tom mejdanu dojít nejen na nějaký techtle, ale kdyby hrozilo že to dojde až k mechtlím, tak aby si dobře prohlídla jeho přirození, jestli na něm nemá nějaký defekty a podobný věci.

Druhej den ráno dcera sedí u snídaně s tělocvičnou pod očima, matinka vyzvídá jestli se dcerunka řídila jejím poučením a ta odpovídá

"Samozřejmě mami že jsem si ho před tím dobře prohlídla, ale neboj, měl ho ještě nepoužitýho, nevybalenýho z igelitu...!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...