Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

# Trestanec utekl z věznice, kde byl držen po celých 15 let. Při útěku

# narazí na dům a vloupá se do něj. V posteli najde mladý manzelský pár.Vytáhne

# muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli. Na to na ní vyleze, políbí ji

# na krk, pak vstane a odejde do koupelny. Kdyz je trestanec v koupelně, muž říká

# své ženě:

# Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení!

# Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak

# tě políbil na krk.

# Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co ti řekne,

# uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba!

# Buď silná, miláčku. Miluju tě.˝

# Žena odpovídá: ˝Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si

# myslí, ze jsi vážně sexy chlap a zeptal se mě, jestli máme v koupelne nějakou

# vazelínu...

# "Buď silný, miláčku............ Taky tě miluju.....˝

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
Ja bych mohl ukazat jine momentky, treba auta v nadzemnich garazich na ruzynskem letisti, ktera tam stoji hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodne dlouho :)

je tam ještě ten béžovej starej Medvěd "E"? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cece ani nevim, ja zatim parkoval jen na druhem podlazi vpravo, kousek od vytahu a dal jsem chodit nemusel, protoze uz jenom tam je par vystavnich kousku :smich:

Ted naposledy v utery v noci jsem tam koukal na nejakyho fiata, nebo co to bylo :D Chudak auto melo na sobe takovou vrstvu prachu, ze v srpnu roku 2005 tam nekdo neco napsal a furt tim prstem nerozhrnul vsechnu vrstvu prachu :smich: A za steracema nekolik listu od MP jako upozorneni, ze by si to jako mohl odtahnout :smich:

Me by zajimalo, jak ty auta tam odsud pak nekdy dostanou :smich: Samozrejme teda v pripade, ze si tam pro ne prijde majitel :smich: Bude muset dolu pro listek a pak rychle zmizet, kdyby pouzil ten puvodni, tak autom na placeni asi nebude mit dost cisel na displayi, kterymi by zobrazil castku k uhrade :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych mohl ukazat jine momentky, treba auta v nadzemnich garazich na ruzynskem letisti, ktera tam stoji hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodne dlouho :)

Čéče, některý ty auta jsou tam tak zaprášený, že si vždycky říkám, že tam musely parkovat ještě dřív než tam ta garáž vůbec byla, a pak jí jenom postavili okolo těch aut. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoho dne dostal Bush infarkt a umřel.Okamžitě se odebral do

pekla, kde už byl očekáván. "Jsi na mém seznamu", řekl mu ďábel, "ale já zrovna nemám volné místo.V každém případě tady ale musíš zůstat, takže mám pro tebe návrh. Mám tady pár hříšníků, kteří nebyli tak špatní jako ty.Jednoho z nich pustím, ale ty půjdeš na jeho místo.A budu k tobě dokonce tak dobrý, že ti dovolím, aby sis sám vybral."Bushovi se to zdálo jako dobrý obchod. Ďábel tedy otevřel první místnost.Tam byl veliký bazén, v něm plaval Nixon.Stále se potápěl a něco hledal, ale vždy se vynořil s prázdnýma rukama. "Ne," řekl Bush. "Já nejsem dobrý plavec. Myslím, že tohle bych dělat nemohl." Ďábel tedy otevřel druhou místnost. Tam byl Brežněv a velikým kladivem rozbíjel kameny. Kamenů nikdy neubývalo. "Ne," řekl Bush. "Mám problémy s ramenem. Strašně bych trpěl, kdybych musel pořád rozbíjet kameny." Ďábel tedy otevřel třetí místnost. Tam ležel na zemi Bill Clinton, ruce svázané nad hlavou, nohy svázané a roztažené. Nad ním se skláněla Monica Lewinská a dělala to, co dělala nejlépe. Bush hleděl v šoku. Pak řekl: "Jo, myslím, že tohle bych vydržel."Ďábel se > zachechtal (jak jinak, než ďábelsky) a řekl:"Monico, můžeš jít."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe, zase jsi se mi hrabal v albu...... :D

prevzato z http://web.quick.cz/naschrot/

naschrot_giv.gif

První na měsíci

Další z šokujících odhalení RNSI (Royal Naschrotologic Science Institute). Při exekuci Legolandu byla mimo 6tun stavebnicových kostiček, zabavena páska s nahrávkou rozhovoru Neila Armstronga s Edwinem Aldrinem. Podle všeho jde o nahrávku ze dne 20.7.1969, kdy tito dva astronauti prozkoumávali povrch Měsíce. Každou komunikaci astronautů NASA dokumentuje nahrávkami, o této se však mínilo, že byla nešťastnou náhodou poškozena při přistání spolu s ostatními magnetofonovými pásky, včetně alba Golden Kids. Tehdy se proti nešetrnému zacházení s audio nahrávkami nejvíce ohradil Vašek Neckář a tento podnět ho dokonce přivedl ke vstupu do protestní skupiny. Ta se postupem času stala celosvětovým hnutím, i přestože měla stále stejný počet členů, jako při jeho založení. Po smrti Václavova křečka Jarmila klesl počet členů na polovinu, hnutí ztratilo vůdce a ani snahy Václava převzít velení nezabránily jeho rozpadu. Páchání zla na nahrávkách se děje dodnes.

Tato nahrávka naznačuje, že možná Američané nebyli první, kdo stanul na Měsíci.

RNSI spolupracovala na překladu do všech světových jazyků, včetně němčiny, s profesionály z oborů řezník a sekretářka, proto prosím omluvte možné hrubky a vulgarismy. Sekretářka byla před dokončením překladu za tyto excesy zneškodněna. Řezník se následně pokusil text zcenzurovat a poupravit, leč byl během práce za záhadných okolností zneškodněn duchem Václavova křečka.

Překlad srozumitelné části dialogu do češtiny:

("N" - hovoří Neil Armstrong ; "E" - hovoří Edwin Aldrin)

E: Neile,…tady jsou nějaký stopy….

N: To jsou naše ty hlupáčku!

E: Ne, tyhle vedou tam za tu dunu.

N: To není možný, to budou kráterky od malinkatejch meteoritků.

E: Neile, zase mluvíš přitepleně. A ty tvoje kráterečky hlavně vypadaj jak obrys nějaký zatracený lidský stopy.

N: A jo, jak pantofle.

E: Spíš papuče. Stejnej obrys měly stopy naší babičky když sme ji v zimě vyhnali do lesa.

N: Nahrávaj to!

E: Co je? Dyť se na jaře vrátila!

N: A ty si jako myslíš, že se tu někdo procházel po měsíci v papučích?!

E: Já jen tvrdím, že se na jaře vrátila.

N: Tvoje babička mě nezajímá. Jdem se podívat kam ty stopy, nebo co to sakra je, vedou.

E: Kdybys s ní chvíli žil, mluvil bys…

N: …už nechci slyšet ani slovo o žádný tvý babičce…

E: …má strašně zlou…

N: …sklapni…

E: …kočku…

N: …Eddie!!!

E: Jo, jo uklidni se. Vyšiluješ jak namrdaná koroptev. Všiml sis jak ty podělaný stopy kličkujou. Vedou tam za tu dunu.

N: Taky čumim. Ty vole, oni nás ti komouši předběhli. Ne, to je blbost, vždyť by se s tím hned vytahovali, znáš je jelita.

E: Neznám. Ale znám bůček.

N: Ty jsi ale krkovička, to se jen tak říká. Něco jako prej prejt. Jitrnice, dvě jitrnice, tři jitrnice, čtyři jitrnice, pět jitrnic, šest jitrnic, a ovárek.

Tato část textu byla poškozena zářezy křeččích zubů.

N: Co je tohle?!!! Byli to mimozemšťani!!!!

E: Ne, to je andělíček. To si lehneš do sněhu a odhrnuješ rukama a nohama sníh kolem sebe.

N: Takže to museli být lidi.

E: Ale takhle v písku jsem to jěště neviděl. Museli to být profíci.

N: Číňani!!!

E: Co číňani?

N: Ti nemají náhodou kosmický program?

E: Leda hovno, ti sou se sovětama.

N: Tak kdo?

E: Už budem nahoře. Debilní kopec.

N: To jo,proč to neobešli a drápali se sem nahoru.

E: Říkám, museli to bejt profíci.

N: Cha, ti tvý profíci se očividně skutáleli na druhou stranu…

E: …a zapíchli tam vlajku. Dělej, jdem to omrknout.

N: Kdo má zelenožlutou?

E: Švédi, debile!

E: Něco tam je napsaný.

N: Naschrot Pitcho?

E: …no to je švédsky.

N: …a co to jako znamená?

E: …co já vim, nejsem podělanej švéd.

N: No to mě poser.

E: Sakra. To je v hajzluuuuu.

N: Nejde mi to do hlavy proč… Myslim, proč nás sem posílaj s takovou slávou na odpaněnej Měsíc.

E: To nedává smysl. Vždyť doma všechno monitorujou. Chci vidět jak by nechali nejaký švédy doletět vůbec na dohled.

N: Nadohled je už ze země.

E: Co?

N: No měsíc je vidět i ze Země, takže doletět na dohled zní …

E: .Neile, mám ti tu vlajku nacpat do prdele?

N: To není blbej nápad

E: Prase.

N: ..ne, čum, když se té vlajky zbavíme…

E: …jasný…ty nejseš tak blbej jak se jmenuješ…

N: No a kdo je tady čuba teď , no?!

N: Co s ní uděláme. Vzít ji sebou nemůžem.

E: Normálka, ty se vrať do modulu, vem to koště co je za automatem na Cocacolu a ty zjebaný stopy zameť. Já zatím spálím vlajku.

N: Vole, sem můžou posílat zájezdy a prd poznaj jak jsem to mistrně zametl.

E: Super, já furt říkal že seš akorát uklizečka. Ja mám ale trable to spálit.

N: Co ti nejde?

E: Vyškrtal jsem už skoro celou krabičku a žádná nechce chytit.

N: Zkus ty moje.

E: To není možný. Co nám to dali za šunty. Budem to muset zakopat.

N: OK, jdu na to.

E: To mi připomíná, jak jsem se jednou snažil zakopat babičku, když spala. Celá rodina sme jí pak museli nakecat, že je náměsíčná a teď jí už tři roky platím psychologa.

N: Co furt máš s tou babičkou! Tak ji dejte do domova.

E: Z osmi ji už vyhodili a nikde ji teď nepříjmou.

N: Ježíši, za co vyhodili?

E: Za šikanu. Spolubydlících i personálu.

N: Tak to je síla.

E: Já myslím, že to takhle stačí. Nikdo nic nepozná…

N: …a my byli první!

Zbytek nahrávky byl přemazán projevem Ducha václavova křečka, kde ostře vystupuje proti řezníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Prijde mama do pokoje svyho syna a pod stolem si

vsimne nejaky tasky. No, tak se podiva a vidi,...

pouta, bic, rouska. Vola na tatu: "Pojd se sem

podivat, nas syn je sadomasochysta! Co s tim

udelame?"

Tata: "No mlatit ho asi nema cenu,...."

Motto na dnesny den:

Kto nema v hlave, ma v pi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delsi ale ten konec nikdo necekate :smich:

Jeden manželsky pár bol pozvaný na Halloween party. Ale ona mala bolesti hlavy a povedala svojmu mužovi, aby išiel na párty sám. Ale on chcel, aby aj ona išla s ním, ale na veľké prehováranie sa rozhodol, že pôjde predsa len sám. Pani si zobrala tabletku proti bolestiam hlavy a ľahla si do postele. Asi po hodine sa zobudila a bolesti hlavy boli preč. Pretože ešte nebolo tak neskoro, rozhodla sa predsa len ísť ešte na party. Pretože muž jej masku nepoznal, povedala si, ž! e by to bolo zábavné, keby sledovala svojho muža bez jeho vedomia. Zakrátko na to, ako prišla na party, zbadala svojho muža na tanečnom parkete. Nenechal si ujsť jedinú príležitosť, aby si zatancoval so ženami, aby sa ich mohol dotýkať, bozkávať. Ona sa nenásilne priblížila k nemu a začala ho zvádzať. Jemu nebolo treba viac ... Veľmi jednoducho ho "odzbrojila", lebo poznala všetky jeho slabosti. Ani to tak dlho netrvalo a on jej pošepol odvážny návrh do ucha. Ona súhlasila a obaja nebadane odišli do auta, kde si užili, ako sa patrí. Krátko pred polnocou, keď nastal čas odmaskovať sa, ona sa rozlúčila s tým, že ide domov. Doma schovala opäť svoj kostým. Potom už len netrpezlivo očakávala príchod svojho manžela. Keď dorazil domov, opýtala sa ho, ako bolo na party. On jej na to: "Aaaale, nič! zvláštne. Veď vieš, keď nie si so mnou, neviem si to tak sprÍ ¡vne užiť." "Aj si si zatancoval?", spýtala sa ho. On: "Nie, ani jediný raz. Keď som prišiel, stretol som Petra, Thomasa a zopár kamošov. Stiahli sme sa do zadnej miestnosti a celý večer sme hrali poker. Ale to by si mi neuverila, čo sa stalo tomu kamošovi, ktorému som požičal môj kostým ...."

:huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...