Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

Host Cácorka
A nechcete nejdriv dorazit ke me? Ja tu budu mit takovej menci srazek, prijede Thomas, prijede Kucera kdyby ste prijeli vy dva byla by to pecka na dvur se vejdou vsechny auta pohodicka :D.

vy dva - to jako i ja??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vem thomase a kuceru na pizzu ne? nejdriv sraz u vas potom bordel na parking lidl a pak na pizze u toho velkyho stolu... potom vsechny auta u nas na dvore a nas 10 v octe...

-_-:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Cácorka
Tak vem thomase a kuceru na pizzu ne? nejdriv sraz u vas potom bordel na parking lidl a pak na pizze u toho velkyho stolu... potom vsechny auta u nas na dvore a nas 10 v octe...

mam velkej kufr :smich::smich::smich::smich: a stresni nosic, kdyby nahodou :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyvole a jako to mam nechat pred enzem to svoje faro jo?

co je na tom enzu tak strasny?? vas nacpu do auta ;):smich:

Na Enzu nic... ja tam mel kolikrat zaparkovanou feldu... Ibu jeste... jen proste nechci nechavat auto nekde o samote ale klidne bych ho tam mozna i nechal... je to centru mesta pod lampama a primo pred fchodem... pohoda... jen laky je vystrasenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak chcete... klidne muzeme dat sraz nejdrive u lakyho ale myslim ze kdyz tam budou a vy prijedete odpoledne treba okolo 3-4 tak pokecame u lidlu potom na pizzu a potom treba nekam s autama a potom na disco tak v pohode... na co byt uz od poledne u lakyho... ale jak chcete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak me pak ale nekdo nekde pockejte bo ja k lakymu netrefim :D

hele pojedes po dalnici... potom sjedes na melnik a projedes 2 vesnice tam odbocis vlevo a prvni prdel sveta do ktery vjedes je to kde bydli laky... a jedinej nejvetsi barak ve vesnici na dvore 3fabie a 2 octy a ted multivan potom thomasova vectra a krtkova mazda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...