Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

to bisi mohl skusit mě plesknout myslim že bysi to skusil po prví a na posledi laky :p

natalko, mas krasny pravopis - ete ze vim jak to je :smich:

tobe to taky pekne lita, ale nejsme v hodine pravopisu..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neco z toho tam nebude tata si asi veme Koktu ale pak se zase vratej ale jinak ted tu mame, Moji Feldu, Moji fabii, stribrnyho kombika fabii, maminou koktu dvojkovou, a Multivana, a ve ctvrtek jedem do brna pro FRS.

Lewis: mas neco ve ctvrtek nechces si udelat vylet do brna :) tam by ses vezl Multivanem a spatky ve FRS :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neco z toho tam nebude tata si asi veme Koktu ale pak se zase vratej ale jinak ted tu mame, Moji Feldu, Moji fabii, stribrnyho kombika fabii, maminou koktu dvojkovou, a Multivana, a ve ctvrtek jedem do brna pro FRS.

Lewis: mas neco ve ctvrtek nechces si udelat vylet do brna :) tam by ses vezl Multivanem a spatky ve FRS :).

Ani newim... myslim že se budu muset ucit... domluvime to ve stredu na strahove...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: ale pockej az se mu do ni voprem, David udela virtual tuning (ten kluk co byl s krtkem na mimoni), lewis predtim nakresli nakres rucmo, koupej se kola a pak uz to pobezi jak na pasu. Sem rikal krtkovi odstav to ke me na prazdniny a mi ti stim neco udelame :D s lewisem furt nemame co delat :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Cácorka
Lewis: ale pockej az se mu do ni voprem, David udela virtual tuning (ten kluk co byl s krtkem na mimoni), lewis predtim nakresli nakres rucmo, koupej se kola a pak uz to pobezi jak na pasu. Sem rikal krtkovi odstav to ke me na prazdniny a mi ti stim neco udelame :D s lewisem furt nemame co delat :D.

vam neco sverit na prazdniny - mno hodne bych to zvazovala :smich::smich::smich: leda s online kamerou :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: ale pockej az se mu do ni voprem, David udela virtual tuning (ten kluk co byl s krtkem na mimoni), lewis predtim nakresli nakres rucmo, koupej se kola a pak uz to pobezi jak na pasu. Sem rikal krtkovi odstav to ke me na prazdniny a mi ti stim neco udelame :D s lewisem furt nemame co delat :D.

jj ja vim kterej david a virtuali jsem taky videl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Cácorka
No Natalka je Holandanka vis... mluvi cesky f poho ale psat neumi... napis nam neco holandsky natalko prosim...

me se strasne libi to jak natka ma ten prizvuk - parada :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: ale pockej az se mu do ni voprem, David udela virtual tuning (ten kluk co byl s krtkem na mimoni), lewis predtim nakresli nakres rucmo, koupej se kola a pak uz to pobezi jak na pasu. Sem rikal krtkovi odstav to ke me na prazdniny a mi ti stim neco udelame :D s lewisem furt nemame co delat :D.

vam neco sverit na prazdniny - mno hodne bych to zvazovala :smich::smich::smich: leda s online kamerou :smich::smich::smich:

:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...