Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

Ne dal jsem mu na spodek narazniku spz aby ji nemel za voknem... no a ma to asi tak 7cm nad zemi...

jo ahá to si vubec nedovedu predstavit na jeho narazniku........ :huh:

No chtel to tak... mel to mit... ja jsem mu rikal ze je to takovy diskutabilni... ale tak jak to chce opravit to bude lepsi ja jsem to tak chel udelat od zacatku ale jemu se to nelibilo ale v pohode to bude... opravime v sobotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne dal jsem mu na spodek narazniku spz aby ji nemel za voknem... no a ma to asi tak 7cm nad zemi...

jo ahá to si vubec nedovedu predstavit na jeho narazniku........ :huh:

No chtel to tak... mel to mit... ja jsem mu rikal ze je to takovy diskutabilni... ale tak jak to chce opravit to bude lepsi ja jsem to tak chel udelat od zacatku ale jemu se to nelibilo ale v pohode to bude... opravime v sobotu

oooooo, to vam prihodim Bobiska a muzete Tjůninkovat........ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: ty prej budes mit naky novy narazniky ci co? Ja bych chtel asi ten carstyling and tuning to je jeden z hodne mala co se mi libi spis jedinej hned potom mojim :). Stejnak to dopadne ze asi predelam ten muj ten novej stejnak nebude pasovat :), furt premeslim to posadit dolu no ale nevim no, objednam asi ty pruziny s pola -50/-50 a uvidim ono to stejne neklesne o 5 ale treba o 35mm nebo max. 40mm a to bude ok to pude i bez dorazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Cácorka

s 323kou jsem jezdila - celkem dobe auti, ale bylo v tom jak v traktoru - korejsky cudliky a proste takovy cely nijaky - byl to rv 1995 a bylo to jedne postarsi pani ktera radila na tri pri rychlosti 90km/hod :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: ty prej budes mit naky novy narazniky ci co? Ja bych chtel asi ten carstyling and tuning to je jeden z hodne mala co se mi libi spis jedinej hned potom mojim :). Stejnak to dopadne ze asi predelam ten muj ten novej stejnak nebude pasovat :), furt premeslim to posadit dolu no ale nevim no, objednam asi ty pruziny s pola -50/-50 a uvidim ono to stejne neklesne o 5 ale treba o 35mm nebo max. 40mm a to bude ok to pude i bez dorazu.

jj na TF jsi cetl dobre.....predni komplet zahladit......ale asi az na zimu, tad delam maxika apotom prdnu folie....... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...