Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Jj jsou to replika Audi Nuvolari,nebo,jak se to pise.. :D Ma je kyblik na svy Octe...

Jinak kola pekny,ale RS to je traga ty narazniky.. :help:

Jinak Tomasony docela pekny..

A jak jste se bavili o tvrdosti kol..Tak myslim,ze ty repliky budou stejny kvality,jako vsechny ostatni kola "beznych znacek" na trhu,takze myslim tak prumer.Jinak JasteR ma recht a je to i logicke..Pokud je kolo mekky a trefis rafek tak,ze treba rupne,tak je to v podstate neco,jako deformacni zona,rana se tim pohlti.Pokud budou kola hoooodne tvrdy,coz neni na skodu a trefis nakou past na mamuty,tak se to muze ukazat jinde.. :(

@Honza83:To ze kola pobraly hodne zavazi taky muze byt gumama..Zalezi,co to bylo za znacku taky.. ;)

jsou to nový gůdjíry, 205/50/17 V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cao pane...Taky me to tam nejak nesedi..

Ale myslim,ze diky stavu je stejne brat nebudes,co? ;)

zdarec,

na tom golfu nevypadaly zle, a z dálky na octě taky nejsou přímo otřesný, ale vončo to není,

jsou v horším stavu a opticky zmenšují, tak do nich nepůjdu, ale je dobré mít nějakou představu co ano, co ne, atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec,

na tom golfu nevypadaly zle, a z dálky na octě taky nejsou přímo otřesný, ale vončo to není,

jsou v horším stavu a opticky zmenšují, tak do nich nepůjdu, ale je dobré mít nějakou představu co ano, co ne, atd..

Ty golfiky jsou takovy stylovk no.. ;) Ale tak to vis,ze to neni vubec na skodu se na to podivat v realu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ste se vsichni zblaznili, nebo uz je opravdu jaro :D

Jinak vejkend ma bejt luxusni idealni na Mimon lol

Sobota (23. 2. 2008)

skoro jasno 5/1 - 11/15 °C

Neděle (24. 2. 2008)

polojasno 5/1 - 12/16 °C

Krasa to pocasko no, ale moc na posledni chvili by spousta lidi nedorazila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, ale stejně se tý předpovědi na několik dní dopředu nedá tolik věřit, takže sledovat zákopčaníka a uhánět všechny

No puvodne sme s Lukasem (Octavia RRS) planovali tudle nedeli ... ale v predpovedi bylo ze bude hnusne a prehanky ;( Az pak nekde pred vikendem se to zlepsilo, ale to uz je pozde obvolavat lidi.

Kazdopadne pokud by to nekdo chtel vzit na sva bedra a ohlasil datum a cas kdy a kde tak ja s tim problem nemam a lidem co rikali zavolam a pisnu do jinejch sekci na foru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, já jsem to bral na bedra už dvakrát, poprvé to vyšlo, podruhé ne, taky nemam problém dorazit, jen soboty ob 14 dnů nemůžu počínaje příští, ale neděle jsou volný snad vždy ;)

No to bylo vzdy malo lidi, ted ucast prislibilo fakt celkem dost aut, takze kdyz uz planovat tak doufat, ze to fakt bude a ne ze bude prset. Momentalne na vsech dlouhodobych predpovedich maj v nedeli zatazeno a v sobotu dest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, já jsem to bral na bedra už dvakrát, poprvé to vyšlo, podruhé ne, taky nemam problém dorazit, jen soboty ob 14 dnů nemůžu počínaje příští, ale neděle jsou volný snad vždy ;)

omlouvám se za mystifikaci, bral jsem to na bedra dokonce třikrát :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslis jako kdy ?

poprvé v mimoni, kdy jsem tam bohužel nedojel, za to ovšem nemůžu, bimboun potvrdí,

podruhé v bílině - tzv. radovánky na sněhu,

potřetí - neuskutečnilo se kdůvli počasí, měl přijet Martyp, atd...

už si vzpomínáš?

OctaviaRRRS: nečti to tu, koukej sem něco napsat fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poprvé v mimoni, kdy jsem tam bohužel nedojel, za to ovšem nemůžu, bimboun potvrdí,

podruhé v bílině - tzv. radovánky na sněhu,

potřetí - neuskutečnilo se kdůvli počasí, měl přijet Martyp, atd...

už si vzpomínáš?

OctaviaRRRS: nečti to tu, koukej sem něco napsat fuck

Poprve v Mimoni ... pokud vim termin navrhnul Bimboun, misto JasteR ... a fakt bych tomu nerikal velka seslost a ze si nemohl dorazit za to Te nikdo neobvinuje, to se muze stat bohuzel kazdemu z nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...