Přejít na obsah

...


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

Drobné info ode mě: předem bych se chtěl omluvit některým členům,které jsem klamal ohledně svého věku,či zkušeností..když jsem se k vám před asi rokem připojil,veřejně jsem napsal,že jsem syn a že tady budu prakticky za svého otce..nedávno přišla menší hádka, v níž padly řidičské dovednosti-v této hádce jsem zjistil,že stále hodně členů neví,že jsem syn a že tady nejsem pro mé zkušenosti,či hádání se ohledně řízení,ale proto,abych se něco dozvěděl,poradil co vím(doufám,že jsem mnohým opravdu pomohl),případně se pochlubil svýmy výtvory..poté,co se však členové dozvěděli,že auto není mé,ale je mého otce,nechal jsem se unést(abych nevypadal,že tomu absolutně nerozumím)a úmyslně jsem se prezentoval o něco starší s tím,že těch zkušeností už mám trošku víc,tudíž jsem chtěl doložit,že vím,o čem mluvím..(i kdybych měl pravdu,v případě,že bych se prezentoval pravdivě,by mě mnozí uživatelé předem odsoudili,že nemám zkušenosti)..ovšem pravda stejně vyšla najevo a já jsem pro mnohé jen za blbce-asi nejvíce jsem právem poškodil sám sebe..- i přesto bych se však chtěl omluvit za mé chvilkové klamání,hádání se a psaní nesmyslů..proto ZNOVU PÍŠU,DOUFÁM,ŽE UŽ DEFINITIVNĚ: jsem syn,otec sem skočí zřítka(už pod svou přezdívkou tom.kr),řidičský průkaz dosud nemám,nechci ani nikoho poučovat-jen chci poradit,či si nechat poradit v případě nouze..občas se pochlubím s novou věcí na autě-vše,s čím jsem se doposud chlubil byla vskutku má práce-budu-li se chlubit novým autem,či napíšu-li "MÁM na autě to a to",berte to s nadsázkou,pro nenarušování plynulosti debaty...toť asi tak vše,co bych k tomu napsal,nadále chci být aktivním členem a doufám,že mě nebudete předčasně soudit jak kvůli chvilkovému pomatení a psaní nesmyslů,tak kvůli sdělení svých názorů i bez řidičských zkušeností..předem díky za pochopení,příjemný večer...

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o co šlo,ale asi je důležité,že jsi dokázal napsat jak to je.Aspoň víš,že nejlepší je vystupovat sám za sebe i když nemáš zkušenosti-učený z nebe nespadl-ne?No vidíš,ty jsi si roky přidával a já bych si klidně pár ubral.Každý chce to co zrovna nemá,ale tak to bude vždy.Čau. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o co šlo,ale asi je důležité,že jsi dokázal napsat jak to je.Aspoň víš,že nejlepší je vystupovat sám za sebe i když nemáš zkušenosti-učený z nebe nespadl-ne?No vidíš,ty jsi si roky přidával a já bych si klidně pár ubral.Každý chce to co zrovna nemá,ale tak to bude vždy.Čau. :palec2:

tj,to je pravda :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně pošli model Cannondalu a ne kamionu , ten by se mi na LCD nevesel a taky si uvedom, ze mas zakaz do temat Spoluzacky a kolegyne lol

jinak je fajn, ze ses prasknul a vse uvedl na pravou miru. Deny.. :palec:

já už to kdysi psal,ale jak vidno,moc lidí tomu pozornost nevěnovalo :( ..ty si chceš dát ten Canondale na televizi?.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o co šlo,ale asi je důležité,že jsi dokázal napsat jak to je.Aspoň víš,že nejlepší je vystupovat sám za sebe i když nemáš zkušenosti-učený z nebe nespadl-ne?No vidíš,ty jsi si roky přidával a já bych si klidně pár ubral.Každý chce to co zrovna nemá,ale tak to bude vždy.Čau. :palec2:

Jo, jo, Ritchie je prima chlapík a napsal to krásně za všechny :palec2:

Nicméně "kaj se" lol Deny (!) :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...