Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

jj v patek asi na chajdu pojedu a vecer mozna Doksy lol

jinak bych klidne jel jednim autem protoze davat jen tak 500,- za kukacku se me zda hodne :feve:

jinak jsem daval telefon na reklamaci lol

Hehe,tak uvidime,co a jak bude.. ;) Dame si urco vedet.. ;)

No hele,to bychom se domluvil..Pac jako 500,- to se mi taky nechce a silne teda..To tam fakt radsi zajedu na motorce na kukacku... ;)

Davals jo?A procpak?Ze by restarty? lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe,tak uvidime,co a jak bude.. ;) Dame si urco vedet.. ;)

No hele,to bychom se domluvil..Pac jako 500,- to se mi taky nechce a silne teda..To tam fakt radsi zajedu na motorce na kukacku... ;)

Davals jo?A procpak?Ze by restarty? lol lol

tak se v patek nejak zkontaktujeme a domluvime a tu sobotu taky. kdyz by jsi jel na motorce tak to bych se na to mozna i vykaslal i kdyz znamej tam tahne toho Bentleye tak bych na to chtel hodit voko ;)

prestalo fungovat asi 5 klaves tak jsem to tam hochum dovez ale uz je to prej hotovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se v patek nejak zkontaktujeme a domluvime a tu sobotu taky. kdyz by jsi jel na motorce tak to bych se na to mozna i vykaslal i kdyz znamej tam tahne toho Bentleye tak bych na to chtel hodit voko ;)

prestalo fungovat asi 5 klaves tak jsem to tam hochum dovez ale uz je to prej hotovy.

Jasny..Urco si dame vedet..Jako ja vim kulovy,jak to tam bude..Mozna by nas tam v patek jelo vic,tak to bych asi i jel..Zalezelo by ale taky,kolik lidi by bylo v aute..Pac to petikilo se mi fakt trikrat davat nechce...No uvidime.. ;) A na motorku by ses vesel.. :D :D Jakyho bentleye?

Fakt jo?Ze ty sis do toho nalil Redbull s vodkou? :D :D:D

Cao Petre..Hele,nemas moc zimni avatar? :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...