Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jsem se dozvěděl, že Fabiim se dynamicky nemění sklon světlometů s xenony jako třeba O1, O2 nebo Passatu.

Zkoušel jsem dneska druhou FRS a nehýbou se ji ty světla taky ani za nic, tak nevím.

Jo, Fábky s xenonama stítí furt stejně - do země. Ale to většina malejch aut s xenonama, například Polo GTI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je možný že čidlo i motorky fungujou správně a já mám jen blbej pocit, že špatně svítí ...

Jednou se mi taky vecer zdalo ,ze to sviti hur nez normalne az pak jsem si vsiml ,ze mam pustene jen mlhovky misto potkavacek :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je možný že čidlo i motorky fungujou správně a já mám jen blbej pocit, že špatně svítí ...

Díky Spidi

No klidně to hoď někam na regloskop, kde to s xenony umí, já to u pevných dělám tak, že je nastavím stejně jako halogeny a pak o jednu otáčku stáhnu dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurec,se mi tu nejak nahromadila prace..Je hlad po olejich,tak sem se do toho malicko zasekal.. :D :D

Jero: Jak pise Spidi,ja bych taky neuvazoval a prijel..Uz je na case,abychom pokecali... ;)

O vikendu?Tak vsechno mozny,jen nesedim u kompu..Pres den bud delam drevo do krbu,nebo litam na motorce a nebo se vecer zleju.. lol lol Tak ruzne..Znas to..Vikendy sou kratsi a kratsi.. :D

Spidi: Tak to je pekna pohodicka,koukam..Zase budes chlastat pivo z posoleny sklenice? :D:D

Aaaaa,pan Pentadiusovic..Zrdaviiicko.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurec,se mi tu nejak nahromadila prace..Je hlad po olejich,tak sem se do toho malicko zasekal.. :D :D

Jero: Jak pise Spidi,ja bych taky neuvazoval a prijel..Uz je na case,abychom pokecali... ;)

O vikendu?Tak vsechno mozny,jen nesedim u kompu..Pres den bud delam drevo do krbu,nebo litam na motorce a nebo se vecer zleju.. lol lol Tak ruzne..Znas to..Vikendy sou kratsi a kratsi.. :D

To mi povidej,tam by ten pokec slo zrealizovat ,v ostrave na srazu sme byli taky domluveni :)a s par lidma jsem se ani nepotkal...

Kazdopadne jsem rikal,ze se priste pokusim prijet tak se budu pokouset to zrealizovat ;)

Jinac,samo,,,lepsi neco delat ,litat po prirode a m semtam se''zrubat'' :D nez sedet na prdeli u kompu :) chtelo by to alespon tři volny dny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo,to jo no.. ;) Tam by na to mohl byt "klidek".. lol lol

He,tak se toho,cemu jsi se zarekl koukej pekne drzet.. :)

Presne tak,pres tyden mam sezeni u kompu az az,kazdej den temer 8 hodin.. :feve: To jo,tri volny dny by byly ideal..To by mi nevadilo..4 dny makat a 3 dny pohodu.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo,to jo no.. ;) Tam by na to mohl byt "klidek".. lol lol

He,tak se toho,cemu jsi se zarekl koukej pekne drzet.. :)

Presne tak,pres tyden mam sezeni u kompu az az,kazdej den temer 8 hodin.. :feve: To jo,tri volny dny by byly ideal..To by mi nevadilo..4 dny makat a 3 dny pohodu.. :palec2:

pokusim se :);) ...

Panejo,to by ten svet byl az moc peknej :D ...(zacnu sepisovat petici - zadost o 3dny volna ) :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...