Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Tak ja pridam taky jednu trapnou ;) V Koline se nam roztrhnul nas prazskej vlacek respektive Vito nekam zmizel a uz sem videl jen Garnyho a Kochtaka. Garny najednou uprostred Kolina vodbocil a Kochtak za nim tak abych nebyl pozadu (netrhal partu :) ) tak to tam votocim taky a prijedem mezi domecky a Garny zastavi a my taky, rikam sme se ztratili ne :smich: a Petr ze prej dou jako na navstevu ke znamejm. Kocht vypadal nak nasrane tak sme si rekli cau a jeli dom. Kocht to potom jeste vzal asi na hradeckou dalnici a ja dal po ceskobrodskej-kolinskej takze sme se roztrhli uplne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a to ma dohru v tom ze mi kocht vola at na vas dva pockam, tak ja jedu 50 ja pyca na kolinem, pak vodbocim na dalnici a kocht vola, hele jirbe jel po stary :)

tak rikam jezisi tak makej, no dojel me u cernaku :D

ta story s garnym a znamejma vyborna :) ale kousek pred kolinem sem mu volal a taky nic nerikal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a ja myslel ze nas tomas dojede, od bauaraka nas rotrhnuli ty sneci...no a pak si mi zmizel i ty :D

No ja jsem stihnul najet v tý křižovatce ještě před toho malýho citróna,kterej se mi pak pořád lepil na prdel a definitivně jsem vás ztratil na tom mostě se semaforama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jako garnyho odbocka a vsichni slepe za nim to bylo gut, jeste ze v koline uz to znam :D

No ja to v Koline sice neznam, ale smer na Prahu udrzim kdyz sou vsude cedule ze jo. Takze kdyz tam Petr vodbocil a Kocht za nim tak me napadlo ze bude treba mala zastavka, benzinka nebo tak. A prd von si jel na navstevu. :smich::smich:

Jo a Kocht vodbocoval a ja nemam navi zejo, ale zase mi bylo jasny, ze jede na dalnici coz uz se mi nechtelo protoze stara silnice je pekne rovna a da se tam valit tak proc si zajizdet na dalnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...