Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Kdyz toe takovy malinkaty.. me se libi nejvic to druhy.. to ne?

U toho druhyho se mi zda ta mezera mezi kridlem a strechou velka,... Zkus kouknout k Zabiakovi do profilu on myslim neco podobneho ma :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky pekny, uvazujes vymenit neco za oplika ? ... Akorat nevim,za 150 bych sel asi do nejake starsi octy ;)

jsem se na tom hopláckým fóru dočetl,že bych z tý Corsy mohl dostat až 90 koníků.To by bylo docela zajímavý,ale nevím jestli je to reálný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo,ale pěkná,teda až na tu cenu,ta mi přijde trošku mimo,ale je spousta lidí,co si rádi připlatí za hezký auto....včetně mě

asi tak nějak, navíc fobie fakt nějak nemusím , připadám si v ní jak v konzervě :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem se na tom hopláckým fóru dočetl,že bych z tý Corsy mohl dostat až 90 koníků.To by bylo docela zajímavý,ale nevím jestli je to reálný

Ja myslim ,ze to docela realny bude,,..Oply maji dobry motory a jestli je ten tvuj Corsič vpohode,tak by se podle me oplatilo zainvestovat ;) To mas to samy jak u favoritu nebo felicie,taky se da vyhoupnout na krasny kilowatky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ,ze to docela realny bude,,..Oply maji dobry motory a jestli je ten tvuj Corsič vpohode,tak by se podle me oplatilo zainvestovat ;) To mas to samy jak u favoritu nebo felicie,taky se da vyhoupnout na krasny kilowatky :)

Hele to auto znám od novoty,tak vím,že je v pohodě.No uvidím,docela mě to láká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zabiak ma asi to 3. to se mi moc nelibi ale na jeho aute to vypada docela pekne :D Audi A6 Avantik ;)

Mmm..tak to bych taky asi zacal uvazovat,audinky jsou paradni vozidla.... ,no vidis 3 se ti nelibi a dvojka je jen o malinko jina,takze jdi do 1cky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmm..tak to bych taky asi zacal uvazovat,audinky jsou paradni vozidla.... ,no vidis 3 se ti nelibi a dvojka je jen o malinko jina,takze jdi do 1cky :D

No prave. Navic ten typek ji kupoval jako uplne novou takze by byla po prvnim majiteli .. nadherna cerna... bych Koktulu hned vymenila kdyby si ji nekdo vzal :D No ta jednicka se mi zda takova dosti malinkata. Dvojka je neco mezi :)

Editováno: , autor: Cary_mary_fuck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...