Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Tak to je parada.,,prave bych potreboval neco pohodovyho za dobrou cenu a at to neco vydrzi ,, mi tak pirpada ,ze ty skejtovy firmy zacinaji botky vyrabet z cim dal horsiho a jemnejsiho matrose.,,

Mám celkem pozitiv zkušenosti se Sketchers, sice cena mírně jiná, ale drží a to pohodlí jako jo, navíc teď je akce, že 2 botky dle výběru zdarma, což tu cenu staví do úplně jinýho světla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se bot týče,vítězí u mě Diesel a CAT,maximální pohodlí.Cena taky vyšší,ale kupuju je většinouv akci a daj se sehnat za gut peníz

Správně nafťáky jako každý správný puboš. Nafta a opakvání (diesel a replay) to je ono :palec2::smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nemuzete nekdo vytvorit nejaky programek lol ktery by ukázal, jak v tom Kacka bude vypadat?? :);)

Jeden programek by tu byl, ale programatori byly az moc peclivi a tak ten softik neumi vkladat obleceni na jine obleceni, tudiz je treba mit fotku nahe postavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olaf: fikaně, jako lišák mazanej, máš pod čepicí, ty kujóne

tak jsem zpět z nakupování

nejprve jsem sezval dvě kamarádky a u večeře vyzvídal, sondoval a šťoural a padly návrhy a inspirace (na noční hrátky :D )

co to kecám, na dárky, něco nakoupeno, další mám v hlavě a vím kam vlítnout a co čapnout, v sobotu odpolko vezmu druhou várku a třetí várka bude v pondělí a snad richtig. Naivní představa, že sfouknu vče za dvě hoďky se rozplinula po první dvojce vína :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...