Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Tak zatim je to nevinne,(treba casem nakresli uz nejakou jinou polohu),ale aby te jednou neprekvapila zprava ,ze budes babickou :p;) ... samozrejme ted prehanim :)

Z toho mám taky strach a proto pude časem na politický školení co, kde, s kým, jak či proč má dělat. Taky se do toho dalšího období nějak neženu. Jenže to bohužel nějak nezáleží na mě ;)

Editováno: , autor: Hrábě Fernétti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim jeste pockej ,jeste by se pokousel okusit zakazane ovoce o neco drive :D ... Vim jak ty prcky laka neco co ji clovek zatrhne ... :)

Tak o tom zakázaným mě nemusíš povídat. Jeden den mu řeknu že nemá ve škole kupovat petardy a druhej den zvoní družinářka že háže po dědině petardy a že už toho má dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim jeste pockej ,jeste by se pokousel okusit zakazane ovoce o neco drive :D ... Vim jak ty prcky laka neco co ji clovek zatrhne ... :)

njn, byli sme stejni - to co nam zakazali rodicove nasi drazi, tak jsme pak nekde stejne delali :) nekdy je lepsi to prejit, nicmene to co dnes peta provedl - hele, jako kdyby to namaloval o vytvarce :D tak mam doma socialni pracovnici :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho mám taky strach a proto pude časem na politický školení co, kde, s kým, jak či proč má dělat. Taky se do toho dalšího období nějak neženu. Jenže to bohužel nějak nezáleží na mě ;)

Ja mam jeste na dedulu'' cas a na tatika snad jeste nejaky ten mesic taky ;) ,ale clovek s enekdy tak zamysli jak by se v takove situaci choval a vzpomene si na to jak poznaval tydle veci poprve :)

Ale jak rikas ,nikdy nevis ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, byli sme stejni - to co nam zakazali rodicove nasi drazi, tak jsme pak nekde stejne delali :) nekdy je lepsi to prejit, nicmene to co dnes peta provedl - hele, jako kdyby to namaloval o vytvarce :D tak mam doma socialni pracovnici :D

Neni vylouceny ,ze to jeste i ve vytvarce nezopakne :D .) ... ale tak snad ne .Uz vi,ze se to nedela tak snad maminu poslechne :) .

HF -

Jo,petardy to je znamy problem :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebrat - no, nekdy nemas na vyber... Zatim sem s devcaty ze sociálek vycházela dobře, příští kolo mě čeká příští rok, tak snad to zase bude OK :)

Tak to nezávidím.

To i doktoři. Jsou jako jezinky - podáš malíček a už se jich nezbavíš ;)

Jeronymo : Do výtvarky to musí ještě detailně vypracovat k dokonalosti lol

Editováno: , autor: Hrábě Fernétti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...