Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Plany dpredu mi tez nikdy moc nevysly tak na to kaslu ,,na posledni KFC sraz jsem se tesil a az na miste jsem zjistil,ze jsem si kreditku a veskere finance nechal doma :D ,, to pak cloveka potesi.Jinac ty vylety je fajn napad ... hlavne at je hezky :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to hrozny nebylo,jen mi dosly ve frydku baterky do fotaku tak jsem musel dat pres dva kila za nabijeci :D a pak jsem jeste kupoval masku ,,vse co mi zbylo razem zmizelo a ja byl celej den o hladu :D

ale vpohode jinac,hlavne,ze jsem dojel a sraz byl delo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite by pocasi se slunickem p¨Bodlo ,,myslim si,zeby se i ty skupinky vic daly k sobe a nechodilo se jen tak semtam a pak clovek ani nevi,ze tam dotycna osoba byla :) ... vsak uvidime co na nam Bady nachysta .....

Co synator ? taky je blazen do aut ?

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne...Ale zadne naval klice nebude ne ? :) si koupi pekne nejaky fáčko a zacne ...a nebo kdo vi co budes sedlat do te doby ty a treba na nej zlutas bude cekat ...

Nic,,ted mizim do pelechu tak zas treba zitra :)

Dobrou noc !

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To u mě zatím stejně nehrozí abych mu je dal. Jenže kdo víme co bude za 6. let ??? tak to ještě neřeším. Zatím se musí snažit ve škole aby vůbec mohl se mnou jezdit. Ale jsou akce kde je lepší ho sebou vůbec nebrat páč je hrozná drbna a strašně se mu líbí jak babky nadávají na všechno co jim řekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čuměl po navigacích, četl na fóru, chtěl si založit svoje vlákno ale zjistil jsem že nemám skoro žádný fotky, a ono to tak nějak pěkně uteklo. Dneska jdu zase na noc a kdybych spal v noci včera tak bych v tom měl dneska ještě větší hokej než takhle.

Tak to abych šel ven aspoň na chvílu než se to sem od vás dostane !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,730 je vpohode stroj ... Ono v dnesni dobe je toho tolik,ze clovek neco koupi a pak zacne litovat ,ze mohl koupit neco jinyho :D ..muj pripad ,jak auto,tak navi,bike,... no ...

Fotečky určitě nějaky spachej ... :) něco malo mam koukam ,ale neni to ono ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...