Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Hele,co říkáš na tuhle krasavici?Myslíš že má ještě smysl chodit do tak starýho auta?

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=124355

Docela se mi líbí

Zdarec ! :)

Motor paradni ,vybavicka taky uz docela na urovni ,..ale hlavne ,ze je to ,alepson podle popisku,po prvnim majiteli,ma to servisku a malo najeto,to jsou podle me nejdulezitejsi faktory pro pripadnou koupi..,mit tedko tech 140 klacku tak bych o ni mozna i zauvazoval .Po 55ce urcite pujdu do 1.8 .

Akorat by ji chtelo poradne omrknout nazivo,at tam neni nejaky zasadni zadrhel ....Ten rocnik se mi taky zda vpohode,jezdi spousta starsich octavek ,u tatika v praci maji 1.8 92 hnedka prvni model vyroba 96,a nemuze si ji vynachvalit.

Dosta zalezi taky na tom kdo a jak auto pouzival ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec ! :)

Motor paradni ,vybavicka taky uz docela na urovni ,..ale hlavne ,ze je to ,alepson podle popisku,po prvnim majiteli,ma to servisku a malo najeto,to jsou podle me nejdulezitejsi faktory pro pripadnou koupi..,mit tedko tech 140 klacku tak bych o ni mozna i zauvazoval .Po 55ce urcite pujdu do 1.8 .

Akorat by ji chtelo poradne omrknout nazivo,at tam neni nejaky zasadni zadrhel ....Ten rocnik se mi taky zda vpohode,jezdi spousta starsich octavek ,u tatika v praci maji 1.8 92 hnedka prvni model vyroba 96,a nemuze si ji vynachvalit.

Dosta zalezi taky na tom kdo a jak auto pouzival ...

My jsme měli doma od novoty taky tu 1,8-ku bez turba a byli jsmes ní taky spokojený,i ta spotřeba nebyla tak hrozná.Akorát neměla klimu-byl to jeden z těch prvních modelů-rok 97

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme měli doma od novoty taky tu 1,8-ku bez turba a byli jsmes ní taky spokojený,i ta spotřeba nebyla tak hrozná.Akorát neměla klimu-byl to jeden z těch prvních modelů-rok 97

Jeslti pokukujes po nejakem aute ,tak se byt tebou na to zajedu mrknout,vypada fakt pekne,hlavne aby to nebylo jen kouzlo fotografie ;) ...

tady je par fotek te tatovy .. 96ka rok,najeto 235000 ,nejak v dubnu nebo breznu ma jit do sveta ,tak prave premyslim

post-4984-1199384431_thumb.jpg

post-4984-1199384478_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeslti pokukujes po nejakem aute ,tak se byt tebou na to zajedu mrknout,vypada fakt pekne,hlavne aby to nebylo jen kouzlo fotografie ;) ...

tady je par fotek te tatovy .. 96ka rok,najeto 235000 ,nejak v dubnu nebo breznu ma jit do sveta ,tak prave premyslim

Teda ten dekor je fakt příšernej,ale chápu že se někomu líbí.My na ni měli za 8 let najeto 103 tis,pak jsme ji dávali na protiúčet za novou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda ten dekor je fakt příšernej,ale chápu že se někomu líbí.My na ni měli za 8 let najeto 103 tis,pak jsme ji dávali na protiúčet za novou

Joo to mas recht ,ten dekor je hnus ,ale bylo uz to tam pri koupi tak uz to zustalo,, koupit to okamzite by sel pryc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo to mas recht ,ten dekor je hnus ,ale bylo uz to tam pri koupi tak uz to zustalo,, koupit to okamzite by sel pryc :)

Ty jo asi se do tý Plzně zajedu číhnout.Teď jsem ještě koukal na fotky a přijde mi,že jak tam má ty letní Alu v kufru,že jak je vezl na stojáka,tak že je dost odřel :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo asi se do tý Plzně zajedu číhnout.Teď jsem ještě koukal na fotky a přijde mi,že jak tam má ty letní Alu v kufru,že jak je vezl na stojáka,tak že je dost odřel :feve:

Me to zase pride jakoby to byly dve sady nebo co ...,ale kazdopadne by to chtelo ocihout ..

tak ne asi,podle vzorku je to stejny..

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauec chlape tak ukaz :)

Tak tohle je můj velkej veterán z roku 1968, délka 25 metrů, kapacita 48 sedících cestujících, motor ČKD - vznětový dvanáctiválec, přeplňovaný dvěma turbodmychadly, o výkonu 800 koníků a ten pán, co se vyklání z okýnka je viceprezidento Octaviaclubu lol

post-272-1199395486_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to teda jo, zimečka slušná, jak bylo u CPL, hodil jsi OOOO bokem na snížku ? :)

no zas sme se nemohly vykecat, pak přišla Ivča i s malim Kubou tak sme to pomalu rozpustili :D

no bočkem.....zas tolik sněhu tam nemáte, kdybych trošku nebloudil v jičíně (poté co někdo udělal blbě nájezd na tu hlavní) a omylem jsem nenajel na parkoviště kde jsem se musel asi 10 x otáčet v malých a velkých obloucích tak by nic nebylo lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...