Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Si i octe udelal i radlicku na naraznik jo? nebo je to ORSII? ;)

Vam kuci o vikendu blejsknu oldschool myho golfa III,kteryho sem delal...Ty jo,to uz je hodne dlouho.. ;) Ma to nedostatky a uz sem kolikrat premyslel,ze se na nej vrhnu znova a prekopu to.. :D

Kazdopadne to cykni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne to cykni :)

Jj kazdopadne to vytahnu nekde na pude z krabice a cvaknu...Pak tam taky mam jednoho New Beetla,kterej byl skoro hotovej,ale ztroskotal na laku..Pulka se povedla a pulka se pri kryti oloupala.. :( A ja uz nemel silu a hlavne nervy ten lak resit a predelavat,tak je to rozhozeny v krabici..Pak sem zacal delat na Calibre,pak cekal na pekny pocasi kvuli laku a uz asi rok a pul lezi v krabici taky... :D

Postracham,najdu a vyfotim.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si i octe udelal i radlicku na naraznik jo? nebo je to ORSII? ;)

Vam kuci o vikendu blejsknu oldschool myho golfa III,kteryho sem delal...Ty jo,to uz je hodne dlouho.. ;) Ma to nedostatky a uz sem kolikrat premyslel,ze se na nej vrhnu znova a prekopu to.. :D

Ne, je to origo jednička ORS 1:43 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj kazdopadne to vytahnu nekde na pude z krabice a vcaknu...Pak tam taky mam jednoho New Beetla,kterej byl skoro hotovej,ale ztroskotal na laku..Pulka se povedla a pulka se pri kryti oloupala.. :( A ja uz nemel silu a hlavne nervy ten lak resit a predelavat,tak je to rozhozeny v krabici..Pak sem zacal delat na Calibre,pak cekal na pekny pocasi kvuli laku a uz asi rok a pul lezi v krabici taky... :D

Postracham,najdu a vyfotim.. ;)

Koukam,ze se ty auticka cloveka drzi od malicka ... ja jsem v prvaku na stredni rozebral favorita 1:43 plastacek:) upravil podvozek tak aby sedel na zemi kolace tam byly tusim z nejakeho jaguara :D ,zvetsil jsem lemy aby se tam ty kolace vesly ,bylo to na dobre ceste ,ale jedno se zacacalo doma malovat vsude bordel ,od te doby nevim kde facko je,nasel jsem jenom vnitrek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam,ze se ty auticka cloveka drzi od malicka ... ja jsem v prvaku na stredni rozebral favorita 1:43 plastacek:) upravil podvozek tak aby sedel na zemi kolace tam byly tusim z nejakeho jaguara :D ,zvetsil jsem lemy aby se tam ty kolace vesly ,bylo to na dobre ceste ,ale jedno se zacacalo doma malovat vsude bordel ,od te doby nevim kde facko je,nasel jsem jenom vnitrek ...

He,to mi povidej..Me to drzi uplne od malicka..Ja jeste neumel ani cist,ale uz sem poznaval auta podle znacek..Sem se tuhle o tom bavil i s mamou.. :D

Jinak Facko sem mel taky,ne jedno..Od MontiSystemu,nebo kdo to tenkrat delal..A kdyz jich bylo vic,vzal jsem pilku a sup se strechou dolu.. ;) Pak sem na to dal kola z Renaulta 5 Maxi turbo,udelal vepredu 4 kulaty kukadla,zmensil zrcatka,udelal ladak.. ;) Uplne to vidim v barvach..nebylo snad auto,ktery by nemelo minimalne tmavy okna.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He,to mi povidej..Me to drzi uplne od malicka..Ja jeste neumel ani cist,ale uz sem poznaval auta podle znacek..Sem se tuhle o tom bavil i s mamou.. :D

Jinak Facko sem mel taky,ne jedno..Od MontiSystemu,nebo kdo to tenkrat delal..A kdyz jich bylo vic,vzal jsem pilku a sup se strechou dolu.. ;) Pak sem na to dal kola z Renaulta 5 Maxi turbo,udelal vepredu 4 kulaty kukadla,zmensil zrcatka,udelal ladak.. ;) Uplne to vidim v barvach..nebylo snad auto,ktery by nemelo minimalne tmavy okna.. :D

To s tim poznavanim aut mame stejny ;) ,zustalo mi to zatim doted :).

Kdyz bylo vic stejnych modelu ,clovek experimentoval .Bezstarostna leta kol5 , ale ted je to taky dobry,skoda jen ,ze se ty velky nedaj upravovat tak jednodu$e jak ty maly ...

Ok,mej se ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...