Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

to vubec nema cenu mejt kua...je to hned zasrany...kdyby jsi videl moje sluzebni tak pochopis lollol

Ja vim,ale tak pro ten pocit,ze to ta sul nezere v jednom kuse,ale "prerusovane".. :) Dokazu si to predstavit,jak to mas zadelany..Evca taky jak jezdi kazdej den,tak mela auti,jak hnuj..Ani RZ nebyla vzadu videt...Vcera se cestou dom stavila to umejt.. :D

Ja dam asi taky ocistu..Kdyz uz to parkuju v ty vyhraty garazi,tak at to tam nestoji jako prase... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim,ale tak pro ten pocit,ze to ta sul nezere v jednom kuse,ale "prerusovane".. :) Dokazu si to predstavit,jak to mas zadelany..Evca taky jak jezdi kazdej den,tak mela auti,jak hnuj..Ani RZ nebyla vzadu videt...Vcera se cestou dom stavila to umejt.. :D

Ja dam asi taky ocistu..Kdyz uz to parkuju v ty vyhraty garazi,tak at to tam nestoji jako prase... :)

prave ze si myslim ze ta sul to nezere vubec...

ja nemam videt ani predni ani zadni spz...jen svetla meju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě zajímá, budeš informovat? ;)

Proběhne to o víkendu 5. - 6. 7. 2008, Na 100% bude prototyp T478.1001 z Brna a doufám i T478.1002 z Veselí nad Moravou a a taky mám slíbenou vršovickou T478.1004 a snad i T478.1006, ač teď momentálně stojí na propálenej píst. Pokud by nevyšla ta šestka, tak mám ještě jedno eso v rukávu - T478.1007 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21. - 25. 5. ;)

Pisu si do denicku.. ;)

Vis jak Jirko,asi to ta sul nezere,ale ten pocit... ;) Fabcu sem treba myl jednou za celou zimu,ale tak si rikam,ze bych to tomu auti mohl dopravat casteji,kdyz je kousek od baraku ta wapka s horkou vodou..Je fakt,ze sotva zase priste vyjedu,tak to bude zapraseny,ale co.. ;) Sluzebaky meju co chvilka na mycce.. ;)

Tome,ja myslel,ze vam to polepovat nebudou?Nebo jen adresu atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...