Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zdař :) ....

jak je ? Docela me tedko vyvedly z miry ty dalsi čorky :aggressive:

Mi o tom chvíli povídej, vylapit někoho jak se mi motá okolo auta a nemá tam co dělat,nedej bože aby tam dělal vyloženě něco nepatřičnýho, tak nejdřív dostane nakládačku a pak se budu ptát co tam dělal :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem to necetla takze nevim ;) Co na nem budes delat?

Už jsem dodělal, měl jsem ho na zvedáku a čučel jsem na lauf, vypadá to, že přečkal bez úhony jedenáctou zimu... ;):palec2:

Ale hlavně tady byl kámoš a kecali jsme a pak jeden děda, kterej sháněl přední olejáky od Alka na Nissan Sunny z roku 1992. Tak jsem mu řekl 1.830,- Kč za kus a nějak blbě koukal, pak pozdravil a šel do pr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem dodělal, měl jsem ho na zvedáku a čučel jsem na lauf, vypadá to, že přečkal bez úhony jedenáctou zimu... ;):palec2:

Ale hlavně tady byl kámoš a kecali jsme a pak jeden děda, kterej sháněl přední olejáky od Alka na Nissan Sunny z roku 1992. Tak jsem mu řekl 1.830,- Kč za kus a nějak blbě koukal, pak pozdravil a šel do pr....

11 zimu hmm solidní :palec2:

šel do pr.... :smich: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem dodělal, měl jsem ho na zvedáku a čučel jsem na lauf, vypadá to, že přečkal bez úhony jedenáctou zimu... ;):palec2:

Ale hlavně tady byl kámoš a kecali jsme a pak jeden děda, kterej sháněl přední olejáky od Alka na Nissan Sunny z roku 1992. Tak jsem mu řekl 1.830,- Kč za kus a nějak blbě koukal, pak pozdravil a šel do pr....

Ja mam prasklej vyfuck a to ji mam teprve rok ani ne :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vedle me Octavky ukradli pres noc na parkovisti RSku v Brne. Do me se taky zkouseli dostat ale nedala se :D

Uf tak to mě začíná celkem mrazit , moje už má za sebou taky dva pokusy v Práglu a na stejným místě s rozdílem cca 3 metrů :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...