Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jsem byl neco kolegovi nafotit...a mimochodem nechcete nedko jit bydlet do pronajmu na byt do českeho tesina :D ?

No čéče takovej lán, sice by v okolí Těšína byly docela slušný zdroje pro můj business, ale fakt je do dost z ruky... ;)

Stačilo, že jsem měl daleko do fabriky Gebauer und Griler GmBH v Poysdorfu a tak se postavila fabrika v Mikulově. Kdybych tehdy věděl, že bude tak rychle uskutečněn Schengenský prostor a bezcelní zóna, tak bylo vše jinak... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čéče takovej lán, sice by v okolí Těšína byly docela slušný zdroje pro můj business, ale fakt je do dost z ruky... ;)

Stačilo, že jsem měl daleko do fabriky Gebauer und Griler GmBH v Poysdorfu a tak se postavila fabrika v Mikulově. Kdybych tehdy věděl, že bude tak rychle uskutečněn Schengenský prostor a bezcelní zóna, tak bylo vše jinak... ;)

Tjn,ted po tom otevreni se ladacos zmeni..... Byznys muzes ,ale rozject v dnesni dobe skoro vsude :) ..,

jinak bytecek je to pekny,v zrekonstruovanym panelacku,zadny sedy spinavy zdi to nejsou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjn,ted po tom otevreni se ladacos zmeni..... Byznys muzes ,ale rozject v dnesni dobe skoro vsude :) ..,

jinak bytecek je to pekny,v zrekonstruovanym panelacku,zadny sedy spinavy zdi to nejsou ;)

Jo v paneláku... :feve: Do paneláku já necí... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak tak koukám na zprávy, se nějak Ty krádeže čehokoli rozmáhaj :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Opět filcky se zaměřili na měření rychlosti :doh

Jj, už když jsem kupoval ten motorák na Slovensku, tak mě bylo jasný, že když to stálo pod širým nebem, tak bude zajisté něco chybět... ;)

Takhle dopadl hlavní svazek... :feve:

post-272-1200501605_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, už když jsem kupoval ten motorák na Slovensku, tak mě bylo jasný, že když to stálo pod širým nebem, tak bude zajisté něco chybět... ;)

Takhle dopadl hlavní svazek... :feve:

usekat ruce a pak jim s něma namlátit :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zastřelit málo :aggressive: demeteři to sou to je fakt :feve::kuk:

Příjde rom na obecní úřad, že se chce nechat přejmenovat. Úřednice se ptá: "Jak se jmenujete?" A rom: "Dežo Kokotár". Úřednice se dál ptá: "A jak se chcete jmenovat?" Rom na to: "Jožo Kokotár".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjde rom na obecní úřad, že se chce nechat přejmenovat. Úřednice se ptá: "Jak se jmenujete?" A rom: "Dežo Kokotár". Úřednice se dál ptá: "A jak se chcete jmenovat?" Rom na to: "Jožo Kokotár".

:D ... dobrý no ;) ...

Minuly tyden jsem byl monovat v jednom stredisku pro socialne slabsi ,a byl tam pokoj kde bydleli Cédzo,Balasz a Horvath ,bylo jasny kdo,ze to tam vlastne sídlí :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ... dobrý no ;) ...

Minuly tyden jsem byl monovat v jednom stredisku pro socialne slabsi ,a byl tam pokoj kde bydleli Cédzo,Balasz a Horvath ,bylo jasny kdo,ze to tam vlastne sídlí :)

To je jasný, Ital, Slovinec a finalista Superstar... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjde rom na obecní úřad, že se chce nechat přejmenovat. Úřednice se ptá: "Jak se jmenujete?" A rom: "Dežo Kokotár". Úřednice se dál ptá: "A jak se chcete jmenovat?" Rom na to: "Jožo Kokotár".

:smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...