Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

zdáár, hele ty už jsi to snižil jo ? nebo zas blbe koukam ?

Mel jsem Eibachy asi tyden na aute paradicka,ale byly starsi a v tom byl problem,delaly dosti neplechu tak sly pryc :feve: ,ale kazdopadne ty prachy za to dam a poridim funglace ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakou neplechu ??

Klepani vrzani,nevim co to bylo, proste se na tom nedalo jezdit.Do tedka nevim cim to mohlo byt :help: ...a k tomu vsemu se mi za tu kratkou dobu c to na aute bylo podarilo utrhnout nejakyho kousku plastu ze spodku ,na hory se s tim holt jezdit nedalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klepani vrzani,nevim co to bylo, proste se na tom nedalo jezdit.Do tedka nevim cim to mohlo byt :help: ...a k tomu vsemu se mi za tu kratkou dobu c to na aute bylo podarilo utrhnout nejakyho kousku plastu ze spodku ,na hory se s tim holt jezdit nedalo ;)

aha, no mě ležej H&R v garaži v krabici a pořád nevím, ale asi na test je tam dám ;)

plast pod motorem jsem vorval hned 2den a nesníženo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, no mě ležej H&R v garaži v krabici a pořád nevím, ale asi na test je tam dám ;)

plast pod motorem jsem vorval hned 2den a nesníženo :)

Jak tak koukam ,kdyz vsecko co ti lezi v garazi das na autak muzes vyjet na tuning cup :D ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vítej do klubu sem na tom obdobně :feve:

čao pekelníku :palec:

kua naházel jsem 2 brufeny a na to decku vínka, snad to bude ok, bo v patek kamaradka slaví narözky a chtěl bych vidět reakci na naš dárek - krycí název diktátor :prc:lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plast pod motorem je tak akorát na hovno !!! Jdu do plechu přišroubovanýmu k nápravnici :palec2:

hmmm to není špatný, bych též zařídil, ikdyž musím zaklepat zatím sem problémek neměl :palec2:

Lubo máš nějaký ukázkový fotos?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čao pekelníku :palec:

kua naházel jsem 2 brufeny a na to decku vínka, snad to bude ok, bo v patek kamaradka slaví narözky a chtěl bych vidět reakci na naš dárek - krycí název diktátor :prc:lollollol

Tak to je masakr :smich: :smich: :smich: :smich: , kvuli něčemu takovýmu bych tam šel i na smrtelný posteli lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plast pod motorem je tak akorát na hovno !!! Jdu do plechu přišroubovanýmu k nápravnici :palec2:

jj ja se musím optat zbyňi jestli sundal před prodejem tu svoji traversu, na besidce tvrdil že joooo, ale to jsem do něj narval pár rumů pod tlakem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...