Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Caues ! :):p ...ale jo ucili,ja se tady tak semtam vyskytnu ,nevim uz jestli mam zdravi nebo ne :D ...

Jinak tady u nas pohodicka,pekny jarni pocasi s trochou silnejsiho vetru ;) ,ale joo... az na ty autokradeze je to vpohode :) Co ty ? jak to vypada na horach tam u vas ? ..

to víš, tady je zima, to dělá ta jiná polokoule lol jinak celkem bych to shrnul na piču, zase mi nejezdí rolba, bych to toho kopnul, zítra ještě poslední pokus s nádrží a pak se pověsim na kabelovej svazek z oktávky, co jde k baterce, ten je krásně tlustej, ten mě udrží :aggressive:lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože letiště přešlo z majetku státu na obec /tuším Ralsko/ a to zakázalo nejen vjezd na letiště značkama, ale zatrhlo podzimní High speed meeting a vyjádřilo se, že už žádný akce na letišti nepovolí :feve:

Hmm, to je teda dost lejno... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

# # Pepíček (z Prahy) je na návštěvě u strejdy v Ostravě a říká:

# # "Ty strejdo, taťka říká, že vy Ostraváci máte velmi chudou slovní

# # zásobu a jste hodně sprostí."

# # Strejda zvedne oči od lahváče a povídá: " Ale Piču!"

lol lol lol lol lol

lol jsme se upřímě zasmál, díky :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

# # Pepíček (z Prahy) je na návštěvě u strejdy v Ostravě a říká:

# # "Ty strejdo, taťka říká, že vy Ostraváci máte velmi chudou slovní

# # zásobu a jste hodně sprostí."

# # Strejda zvedne oči od lahváče a povídá: " Ale Piču!"

lol lol lol lol lol

Hustec... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš, tady je zima, to dělá ta jiná polokoule lol jinak celkem bych to shrnul na piču, zase mi nejezdí rolba, bych to toho kopnul, zítra ještě poslední pokus s nádrží a pak se pověsim na kabelovej svazek z oktávky, co jde k baterce, ten je krásně tlustej, ten mě udrží :aggressive:lol

Tak koukam mas porad co delat .... ;) ,j kabelaze :feve: ,ja se jeste nedostal ani k te vymene blbe zarovicky v displayi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...