Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zdarec,jak se vede?Dáme jedno rychlý kafe?Za chvilku musím mazat

Zdarec pane..Tak je to lepsi,kdyz je ten patek..Ja uz ani to kafe nestiham..Musim vyrazit ted..Smer Vsechromy..

Cao Martane..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se za chvíli posunu v relaci pošta, banka, restaurace, depo... lol

:)

tak to mas pekne rozlitany , dneska jeste zaridim par veci a vecer to vidim na teplo domova ,nechce se mi rano slapat pesky tech nekolik kilásů v takove klemře :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pane,jak je?

Zdárek :)

Ale jo jde to dnes me cekalo v praci mile prekvapko takze mi ten den docal dobre utek... jinak jak rika maros ,kosa ,ze to az neni pekne -10 je uz docela studeny vzdousek

Zdravim te marosi :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tebe zdravim Jero .

Tak ja byl tak rozjety v praci a uz je patek...jeste bych klido sel zitra :D :D

Vsak ti nikdo nebrani :D ... se z tebe pomalu zacina stavat workoholik ;)lol;)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Benešovský,dojel jsem kolonu a nikdo se neměl k předjíždění,tak jsem je na rovince fiknul,no ale v koloně byla i civilní Octávka s radarem a samozřejmě hned za mnou.Naměřili mi 116 no a na vozejku jsem měl nálepku 80 :palec2: .Ale kupodivu byli v poho,mladý kluci,nakonec to stálo dvojku bez lístků a bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Benešovský,dojel jsem kolonu a nikdo se neměl k předjíždění,tak jsem je na rovince fiknul,no ale v koloně byla i civilní Octávka s radarem a samozřejmě hned za mnou.Naměřili mi 116 no a na vozejku jsem měl nálepku 80 :palec2: .Ale kupodivu byli v poho,mladý kluci,nakonec to stálo dvojku bez lístků a bodů.

Asi proto jela ta kolona tak pomalu :D ale mas to v poho...takove kdyby to bylo pokazde,tak je to v cajku..a to je jeste stesti zes ten dvojec mel u sebe,ze jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...