Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Tak mi to ani nerikej nebo budu nas****. At se rozhodnu pro jakoukoliv barvu tak stejne ji bude nekdo mit. Na tom nesejde. Me se proste ta modra libi a menit uz to nechystam. Jinak novinka? Akorat uz mam vybrany kola. Jinak nic.

No můžu Ti doporučit jednu krásnou barvu z katalogu Spies Hecker, mám ji v katalogu tři a půl roku a ještě si ji nikdo neobjednal... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao Marty, tak proběhla debata s kamošem z dílny a přifárali by jsme na ten víkend 8.-10. 2. 2008 ;)

Cao Spidulo..Chvili jsem tu nebyl..Jo jo u nas doma taktez probehla debata a dobrali sme se k tomu,ze by nam taky vyhovoval tenhle termin,toho 8.-10... ;)

Takze bych to videl celkem relane,jestli budou mit platz fur uns.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak u me je hlavni jaky ten clovek je a ne jak vypada takze na prvni pohled me treba nezaujme ale kdyz se pak s nim seznamim a poznam jeho nazory atd atd tak vis jak... jinak ze by to musel byt blondak s modryma ocima se sportovni postavou to fakt ne :D

Sakra a ja zacal nosit modre cocky, zacal sportovat a nosil blond paruku :( ... zase nic !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cao Spidulo..Chvili jsem tu nebyl..Jo jo u nas doma taktez probehla debata a dobrali sme se k tomu,ze by nam taky vyhovoval tenhle termin,toho 8.-10... ;)

Takze bych to videl celkem relane,jestli budou mit platz fur uns.. ;)

Ještě je tam tuším 18 míst volnech, my zabereme asi 6 lol Kdyžtak tam písni maila, oni chtějí nějakou zálohu a předběžnou rezervačku. Se nidiv, tolika žrádla gratis... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...