Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Asi proto jela ta kolona tak pomalu :D ale mas to v poho...takove kdyby to bylo pokazde,tak je to v cajku..a to je jeste stesti zes ten dvojec mel u sebe,ze jo ?

To mi povídej.Jel jsem pro dřevo,takže penízky jsem měl u sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Benešovský,dojel jsem kolonu a nikdo se neměl k předjíždění,tak jsem je na rovince fiknul,no ale v koloně byla i civilní Octávka s radarem a samozřejmě hned za mnou.Naměřili mi 116 no a na vozejku jsem měl nálepku 80 :palec2: .Ale kupodivu byli v poho,mladý kluci,nakonec to stálo dvojku bez lístků a bodů.

tak to si jeste dopadl dobre :) tady unas ti daj pokutu jak prase i za 55 km/h treba... co sem tak slysel..byl si se podivat na tu karku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze teplo ti bylo jen chvili a drevo je v.........

Smlouval jsi moc nebo v poho a rozumne neco i naznacili ;)

Klasika,nejdřív řekli,že vysoká pokuta+body atd.Nakonec se zeptali,jak to teda vyřešíme,no nejdřív jsem navrhnul domluvu,ta mi neprošla a tak jsem se zeptal,jestli by stačili 2000.5ekl jsem jim narovinu,že mi jde o body,tak jsme se dohodli.Dřeva jsem holt musel koupit míň :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten motor je strela no :) .. tak rikas ESA nebrat ? ... ja mam jen docela spatne zkusenosti s AAA ,ale to asi nejsem sam....

nevím,v AAA a Auto-esa bych si auto asi nekoupil.Prodával jsem do Esa koktu v naftě,zvenku docela podrápaná a je fakt,že ji naleštili a vypadala jako nová,ale stejně ty škrábance za chvilku vylezou.No a nedávno jsem tam byl s Mondeem,který bylo jako nový a to nechtěli.Prej vadný turbo a auto netáhne.To mi bylo divný,tak jsem na o juknul a jediná závada byla povolený lanko od plynu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím,v AAA a Auto-esa bych si auto asi nekoupil.Prodával jsem do Esa koktu v naftě,zvenku docela podrápaná a je fakt,že ji naleštili a vypadala jako nová,ale stejně ty škrábance za chvilku vylezou.No a nedávno jsem tam byl s Mondeem,který bylo jako nový a to nechtěli.Prej vadný turbo a auto netáhne.To mi bylo divný,tak jsem na o juknul a jediná závada byla povolený lanko od plynu

Njn, maj v tom prodeji nejaky system ,kery nachapu... od te doby co nas v Ačkach vyje*ali uz se auta prodavaj raci soukrome,sice jsou kolem toho vselijaky honicky a nekdy i problemy,ale nejak sme si na to zvykli...

Ted co nevidet budu hazet do prodeje novejsiho Megana tak uvidime jak to pujde..,mimochodem nevis o nekom kdo by mel o rencka zajem ? jen tak meziřečí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, maj v tom prodeji nejaky system ,kery nachapu... od te doby co nas v Ačkach vyje*ali uz se auta prodavaj raci soukrome,sice jsou kolem toho vselijaky honicky a nekdy i problemy,ale nejak sme si na to zvykli...

Ted co nevidet budu hazet do prodeje novejsiho Megana tak uvidime jak to pujde..,mimochodem nevis o nekom kdo by mel o rencka zajem ? jen tak meziřečí...

Co to je zač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď jsem se vrátil z depa a su docela zedřenej, nejspíš půjdu taky brzo do vany a pan dáme nějakej ten škopek... :palec2:

Joo pekne navonen a namydlen za kulturou :D ...ja uz taky zmenil kapanek program a po 8me vyrazim na 2-3 kousky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě přemejšlím,jestli zajít na škopek dneska nebo až zítra

Dneska ma nejak moc foukat ,to by se asi nezvladlo ;) ;) ,dnes si dam do nosu, 2 minutky od baraku, v jedne male vesnicke hospudce s delniky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...