Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Naši staví novej barák,tak jim tam docela pomáhám.Dneska jsem pokládal plovoucí podlahu a zítra to samé.Ale docela mě to baví

jak jsem to pokladal segre,tak to byla celkem fajna prace......ale byla to ta zacvakavaci plovoucka...bez lepidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naši staví novej barák,tak jim tam docela pomáhám.Dneska jsem pokládal plovoucí podlahu a zítra to samé.Ale docela mě to baví

tak to se pracuje dobre ne?kdyz se dela prakticky na svym.... :) ...Plovoucky jsou pohodicka ;) ,kdyz nejsou v mistnosti nejaky''prekazky''je to za chvliku hotovy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobre,ze to sedlo.. ;) to je pak parada..

Ten barek je nekde u vas,nebo v centru?

Je to u Staromáku,na Malým náměstí,kousíček od Orloje.A nejlepší je,že kámoš se tam s jednou barmankou seznámil a tak tam pijeme za půl lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to u Staromáku,na Malým náměstí,kousíček od Orloje.A nejlepší je,že kámoš se tam s jednou barmankou seznámil a tak tam pijeme za půl lol

Tak to je pohodicka.. ;) Ja zase byl jednou v Red Light baru v Holesovicich,kamos tam dela provozaka.taky vydarenej podnik.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jery,tak mne napadlo,kdyz tu tak pisi o nalevani ;) Jak jsi dopadl na tech narozkach?

Tehda minuly tyden myslis? :) ... jo to byl zahul ,ted uz presne nevim v kolik jsem byl doma ,ale bylo to neco kolem 6-7 ranni ve velmi upravenem stavu,dostal jsem se domu samozrejme jakjinak pesky :D ...Akorat ,ke konci tam byly nejaky problemy se zenskyma tak uz se ta pohoda a zabava zasekavala,jinak paradni akce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...