Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

přišla jsi o hodně...za školou bylo fajně :)

Hmm tak to se uz nikdy nedozvim... ja mela zameskanych akorat par hodin kdy sem byla nemocna jinak furt ve skole.. a mama si hodne davala pozor na to abych ji tam nekazila povest atd atd.. nejhorsi bylo snad to ze nekdy vedela znamky driv nez ja takze sem prisla domu a ona na me spustila a ja sem vubec nevedela kvuli cemu az pak vzdycky rekla ze z toho a toho sem dostala takovou a takovou znamku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caues ! :)

tak jak si vcera dopad ? nebo spise dneska :D ...

J,Hrobař to byla hitovka 90 let,na tu se jen tak nezapomene ;)

Hele dopadl jsem bohate..nejaky pivsony a pak sme chlastali houbu..tu sem nemel asi stopadesat let.. :D Bylo to dobry..Domu sem dorazil ve znacne upravenem stavu nekdy kolem paty rano... :D

A ted se jdu teda radsi vetrat..Az to dodelam a odpari se ze me zbytek alkohóla,tak kouknem na ty tuningy.. :D Ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dopadl jsem bohate..nejaky pivsony a pak sme chlastali houbu..tu sem nemel asi stopadesat let.. :D Bylo to dobry..Domu sem dorazil ve znacne upravenem stavu nekdy kolem paty rano... :D

A ted se jdu teda radsi vetrat..Az to dodelam a odpari se ze me zbytek alkohóla,tak kouknem na ty tuningy.. :D Ok?

takze dobre vyuzity vecer koukam :);) ..oukej ,tak tedy hodne zdaru pri myti kary a pak na to mrknem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...