Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

:D kol7 Rozhodil sem ji do posledniho sroubku a delalo se dle realu...modelarsky barvicky,to pane vec. :D

Je,koukam,ze mas tu samou... :palec2:

mam akorat se mi ty krabicky nekde vytratily a vcera jsem je vsecky oprasil zase po nejake dobe,tak se lepily kola zrcatka., ale pude pekne do pucu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predevsim jiny lak ,bud stribrny nebo cerny leskly...,jine kolace ,uz pomalu vyhlizim, jinou masku no a pohrat si trosec s introsem,,Jeste na ni byly kdysi cerne okna ,ale vymenil jsem za obyc :)puvodne byla tmave zelena :D Chudak, prosla si nekolika tuzerskym obdobim tak ji je treba doprat nejakou tu T-cupovou upravu ;)

Tak tohle obdobvi si proslo spousta auticek..I bylo obdobi barveni lakama na nehty a nebo lihovkama..Ale to mi bylo sotva 10.. :D

Jj,to jsem zvedavej,co s ni vyvedes.. ;) Se tesim na upravu pro nadchazejici sezonu... :palec2:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam akorat se mi ty krabicky nekde vytratily a vcera jsem je vsecky oprasil zase po nejake dobe,tak se lepily kola zrcatka., ale pude pekne do pucu :)

To ja nastesti krabicky mam..Ale ne teda uz na ty dve stary octule..

jeste tu mam supa,OII combi,FII A FII combi,rooma a to je myslim vse..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle obdobvi si proslo spousta auticek..I bylo obdobi barveni lakama na nehty a nebo lihovkama..Ale to mi bylo sotva 10.. :D

Jj,to jsem zvedavej,co s ni vyvedes.. ;) Se tesim na upravu pro nadchazejici sezonu... :palec2:

Doufam ,ze se to podari :)

Tady bawo .., byl jsem asi v 8 3de :D ,radoby chrom doplnky ,cerna okna a paradni cervena kuze :D;) ...

post-4984-1200836004_thumb.jpg

post-4984-1200836014_thumb.jpg

post-4984-1200836024_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam ,ze se to podari :)

Tady bawo .., byl jsem asi v 8 3de :D ,radoby chrom doplnky ,cerna okna a paradni cervena kuze :D;) ...

Jeeee,tohohle mam nekde taky.. :D Bburago,tech mam hafec..Skoda,ze je to vsechno na pude v bedne..Ja to snad pujdu vyhrabat.. D:Nebyl puvodne zavodni,polepenej?

Cim si delal ty okna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy mate nervy.Obdivuju vas.Tak se s tim pitvat by se mi nechtelo.Pravdu rict,toto vidim prvne,ze nekdo tak tuni "anglicaky " :D

Tak ja tak nejak od malicka porad neco nekde delal.. :D zaclo to asi legem a v pokrocilejsim veku jsem lepil modlyky aut..Na tohle nervy mam,ale sou veci,na co naopak vubec ne.. :) fakt me to bavi jednou za cas.... ;) Sme porad proste deti.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne,ty sou serie..A asi i tak zustanou.. ;)

jeste jsem mel kdysi dva rapidy,siroke kopretiny :) , dva pruhy pres kastli ,nadhera ,ale to mi bylo asi 4-5 let kdyz jsem je naposledy videl,dodnes si je pamatuju kol5 ...

a tady jeste par momentek ..., vetsina ma folie :D ,, ;) ,a fabule taky bude mit conevidet novy kabatek ;)

post-4984-1200836322_thumb.jpg

post-4984-1200836334_thumb.jpg

post-4984-1200836345_thumb.jpg

post-4984-1200836356_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeeee,tohohle mam nekde taky.. :D Bburago,tech mam hafec..Skoda,ze je to vsechno na pude v bedne..Ja to snad pujdu vyhrabat.. D:Nebyl puvodne zavodni,polepenej?

Cim si delal ty okna?

Prave ,ze nebyl :) ,uz jsem ho koupil v krasne cervene ,musel jsem ho mit ;) ..ale kolega bileho zavodaka v M3 ,ale nepodarilo se mi ho presvedcit at mi ho za neco bouchne :) ...

V te dobe jsem objevil kouzlo centrofixů :D ,tak se to pouzivalo skoro na vsecky okna ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy mate nervy.Obdivuju vas.Tak se s tim pitvat by se mi nechtelo.Pravdu rict,toto vidim prvne,ze nekdo tak tuni "anglicaky " :D

do ted posloucham pribehy jak jsme nekde byli ,to uz si ani nepamatuju, a u auta, ktere projelo jsem rekl vzdycky znacku a co je to zac,to jsem jeste neumel psat cist ani pocitat :D,... Tak mi to zustalo ,nekde mam fotky jak sedim u auticek a bylo jich nespocitane :) ,v roce 98 jsem si koupil prvni tuning casak a tam jsem teprvne zjistil co tuning znamena :D ...

Kdyz je cas tak si pohraju a neni to tak narocny na šrajtofli .) Clovek pak ma radost ,ze se mu neco podarilo a je to paradni trenazer na predstavu a nervy ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem mel kdysi dva rapidy,siroke kopretiny :) , dva pruhy pres kastli ,nadhera ,ale to mi bylo asi 4-5 let kdyz jsem je naposledy videl,dodnes si je pamatuju kol5 ...

a tady jeste par momentek ..., vetsina ma folie :D ,, ;) ,a fabule taky bude mit conevidet novy kabatek ;)

Rapidy sem mel taky..Takovy plastovy na setrvak..Mel jsem 3. Cervenyho,modryho a jeste bilyho myslim.. :D Taky si je pamatuju,ale nevim,kam prisli..

M3 bilou Warnsteiner,nebo jak se to pise,zavodak a pak sem mel i zelenou tic tac a tu sem rozlestil do chromu.. :D

Koukam koukam..Hlavne vsechno cerveny.. :palec2: Jo jo centrofixy,to byla veda.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do ted posloucham pribehy jak jsme nekde byli ,to uz si ani nepamatuju, a u auta, ktere projelo jsem rekl vzdycky znacku a co je to zac,to jsem jeste neumel psat cist ani pocitat :D,... Tak mi to zustalo ...

Covece,to si uplne rekl za me..Tuhle mi mama rikala to samy..Ze sem neumel ani cist ani psat,ale auta sem jmenoval,jak kdyz bicem mrska..Prej ani nevedeli,kde sem se to naucil znat.. :D Jestli to nebude tim,ze sme se oba narodili 19. dubna... :D

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece,to si uplne rekl za me..Tuhle mi mama rikala to samy..Ze sem neumel ani cist ani psat,ale auta sem jmenoval,jak kdyz bicem mrska..Prej ani nevedeli,kde sem se to naucil znat.. :D Jestli to nebude tim,ze sme se oba narodili 19. dubna... :D

Ty si taky 19.4? :) ..tak to bude urcite tym ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapidy sem mel taky..Takovy plastovy na setrvak..Mel jsem 3. Cervenyho,modryho a jeste bilyho myslim.. :D Taky si je pamatuju,ale nevim,kam prisli..

M3 bilou Warnsteiner,nebo jak se to pise,zavodak a pak sem mel i zelenou tic tac a tu sem rozlestil do chromu.. :D

Koukam koukam..Hlavne vsechno cerveny.. :palec2: Jo jo centrofixy,to byla veda.. :D

jj rapidy to byla parada,,... V buragu vyrabeli vetsinou cerveny autka :) , ..na tictaca si pamatuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj rapidy to byla parada,,... V buragu vyrabeli vetsinou cerveny autka :) , ..na tictaca si pamatuju :)

Byly fakt pekny..Od vyroby se valely pekne na brise.. :D

Jj to je fakt,Bburago delalo cervenaky...

Tak z tictaca je dnes takovy zasly zrcadlo.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...