Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No třeba stačilo strčit do toho inzerátu fotku a každej racionálně přemejšlející člověk by věděl, o jakej nárazník se vlastně jedná...

Ale už to nechme plavat... ;)

taktak :) ... jak pokracujes s masinkou ? ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt ? na svem nebo jsi pomahal nekomu ? mas sprej nebo ten vetsi ?

V květnu, jak přiletěl ten fanóch do křižovatky a zastavil se až o můj motor, tak jemu se rozletěl karboš a benzím vytekl na horkej motor a bafl, tak na něj jsem vyprášil práškovej kilovej hasičák a v září jsem dojel ke stodvacítce, které chytly zadní sedačky asi od baterky a tam zase padl půlkilovej sprej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
V květnu, jak přiletěl ten fanóch do křižovatky a zastavil se až o můj motor, tak jemu se rozletěl karboš a benzím vytekl na horkej motor a bafl, tak na něj jsem vyprášil práškovej kilovej hasičák a v září jsem dojel ke stodvacítce, které chytly zadní sedačky asi od baterky a tam zase padl půlkilovej sprej ;)

Clovece taky jsem si poridil praskovej hasicak a kdyz tohle ctu tak mam husi kuzi :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už má namontovaný vzduchojemy, chybí ještě jedna propojovací trubka s pojišťovacím ventilem a už se čeká jen na teplejší počasí... ;)

Zacina se mi ten vas job docela libit čeče :) ... ale to pocasi by se mohlo uz umoudrit :) ,ikdyz dneska je to docela pekny 7+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacina se mi ten vas job docela libit čeče :) ... ale to pocasi by se mohlo uz umoudrit :) ,ikdyz dneska je to docela pekny 7+

No potřebuju zavodnit motor, na to je potřeba teplý počasí, jak bude voda v motoru, může se startovat, aby kompresor začal foukat do těch jímek a já mohl vyzkoušet, že ty rozvody vzduchu všude těsní... ;)

Editováno: , autor: Spidi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No potřebuju zavodnit motor, na to je potřeba teplý počasí, jak bude voda v motoru, může se startovat, aby kompresor začal foukat do těch jímek a já mohl vyzkoušet, že ty rozvody vzduchu všude těsní... ;)

Je videt ,ze v tom mas dobrou praxi :palec2: ,..neco jsem pochopil ,ale asi by to nebylo pro me :);) ..no ted hlavne aby to pekne fungovalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No potřebuju zavodnit motor, na to je potřeba teplý počasí, jak bude voda v motoru, může se startovat, aby kompresor začal foukat do těch jímek a já mohl vyzkoušet, že ty rozvody vzduchu všude těsní... ;)

Kolik tam vleze vody ? 100 litru ? Pouziva se v takovych strojich take fridex ?

Mne se to take libi to co delas ...bych jednou chtel videt ten motor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...