Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Tak zdravím i já... tak co hoši, už je v plánu nějakej srazík? jak sem tak koukal na fotky z velikonoční besídky, tak jsem Vám uplně záááviděl. Takovejch kočárů, venku hezky.... prostě mazec :palec2: :palec2: :palec2:

Zdar, taky jsem zavidel kdyz mi to nevyslo, snad na jare :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mas recht ;)

a jak ty a ty dve co ted nevis ;)

Ono to ted bude vypadat ,ze jsem nerozhodnej blbecek ,ale uz nejsou dve ,ale tri ... Je to na nic,... Jedna, se mi jeden den ozve,a strasne si chce povidat jako kdysi ,druha mi vzdycky v sobotu napise jestli kaj nejdu ,pak mi rekne jakou chybu udelala a zeby vsecko chtela vratit z5,a ta treti ... skoda mluvit,..ted tak a na druhy den zas jinak,,..

tedkom to ,ale moc neresim ,zbytecne by me to žralo ;) ..Jeste chvilku pockam,az si bdu v nekterych vecech jist a pak to utnu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to ted bude vypadat ,ze jsem nerozhodnej blbecek ,ale uz nejsou dve ,ale tri ... Je to na nic,... Jedna, se mi jeden den ozve,a strasne si chce povidat jako kdysi ,druha mi vzdycky v sobotu napise jestli kaj nejdu ,pak mi rekne jakou chybu udelala a zeby vsecko chtela vratit z5,a ta treti ... skoda mluvit,..ted tak a na druhy den zas jinak,,..

tedkom to ,ale moc neresim ,zbytecne by me to žralo ;) ..Jeste chvilku pockam,az si bdu v nekterych vecech jist a pak to utnu ...

To ti teda nezavidim a urco nejsi nerozhodny a k tomu blbecek..... v tomto se blbe radi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...