Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Ludolf.....áno.........žjial niemáme .......... lol lol lo lol lol

Prostě přestávky mezi sezením a hulením... lollollol

Hele dneska se mi stalo něco neuvěřitelnýho. Vždycky jsem odsuzoval kuřáky, ale dneska to byl vrchol. Jedu si takle šněrovačku po štatlu, předemnou červenej pašík, jel jak připosrané, bo týpek za kolečkem v klidu vykuřoval, levó plótev z vokna a co neudělal, zmuchlal krabičku vod špinek a vyhodil ju z vokna tým štýlom, že mě přistála na čelním skle lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě přestávky mezi sezením a hulením... lollollol

Hele dneska se mi stalo něco neuvěřitelnýho. Vždycky jsem odsuzoval kuřáky, ale dneska to byl vrchol. Jedu si takle šněrovačku po štatlu, předemnou červenej pašík, jel jak připosrané, bo týpek za kolečkem v klidu vykuřoval, levó plótev z vokna a co neudělal, zmuchlal krabičku vod špinek a vyhodil ju z vokna tým štýlom, že mě přistála na čelním skle lol

:D a hodil jsi mu to zpatky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dneska se mi stalo něco neuvěřitelnýho. Vždycky jsem odsuzoval kuřáky, ale dneska to byl vrchol. Jedu si takle šněrovačku po štatlu, předemnou červenej pašík, jel jak připosrané, bo týpek za kolečkem v klidu vykuřoval, levó plótev z vokna a co neudělal, zmuchlal krabičku vod špinek a vyhodil ju z vokna tým štýlom, že mě přistála na čelním skle lol

cipeček, by viděl hned.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitlač na pilu, hlavně ten romačkanej sloupek. Díly na dvojku jsou hroznej ranec, jen to blbý zrcátko s blikačem... :feve:

slupek pokud neni hnut, tak pohoda, pixla kitu a jedem.... krom plechařiny a palubky bych ty díly měl tak nějak po kupě ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kitování A sloupku v kořenu skeletu v takovýmhle rozsahu můžeš pustit z hlavy... ;)

pustím, toto mě netrápí, spíš to že to kolo tam tak čučí aby to zas nebylo postaveno na rezervě a závěs bude na kokot apod.........

takhle jsme minuly rok dovezli GIV.... na foto super a reál kolo skončilo až v podběhu pod nomaha, navíc, nějaký kretén z toho uštípal brzdiče takže jak jsme to sundali z vleku tak to jeblo to zaparkovaného auta, neb brzdy nic a ručka to nestihla :D i tací jsou soudruzi v NDR !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pustím, toto mě netrápí, spíš to že to kolo tam tak čučí aby to zas nebylo postaveno na rezervě a závěs bude na kokot apod.........

takhle jsme minuly rok dovezli GIV.... na foto super a reál kolo skončilo až v podběhu pod nomaha, navíc, nějaký kretén z toho uštípal brzdiče takže jak jsme to sundali z vleku tak to jeblo to zaparkovaného auta, neb brzdy nic a ručka to nestihla :D i tací jsou soudruzi v NDR !

Jj, taky jsem dovedl takovou čtyřku, smetenej levej bok a hned mě bylo divný, že levý přední kolo je na šestnáctce a zbytek je 15" - ruplá těhlica a ohnutá spojovačka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky jsem dovedl takovou čtyřku, smetenej levej bok a hned mě bylo divný, že levý přední kolo je na šestnáctce a zbytek je 15" - ruplá těhlica a ohnutá spojovačka ;)

no tu je ta hlína,ale i tak na to jak je smeteny blatnik, tak že by kolo nemělo ani šrabanec, hodně divné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...