Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Bylo to náročné? lollol Co pátek, přijedete aspoň na chvilku?

Jo jo bylo..Rano v nedeli v pohode a pak se to ve me nejak rozlezelo..A dnes jsem nejak blbe spal..

Jo a diky za SMS..Hele ted ti to nereknu,pac nevim,jak to budeme zvladat..Evca ma v patek naky skoleni a nevime,do kdy to bude trvat..A pak jeste musime vecer zabalit a v 5 rano odjizdime,takze mam obavy,ze to bude velice velice na knop..Rikam to nerad,ale zatim to spis vidim spatne... :(

Do stredy vecer dam urco vedet.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj myslel jsem si to...

jinak u nas to letos s lyzovanim vypada na Svycarsko ;) mame max super nabidku na ubytovani a permanentky ;)

Jj bylo to tak.. :(

Jo,švajc je paradnickej.. ;) To sem zvedavej,jestli to vemete..Kdyztak pak budes nucen podat info.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz som zpet.. ;)

byl sem u kamose na dilne a resi tam prekerni situaci..Nejaky panince rozbili u Espace zadni okynko a ukradli na ferovku zadni sedaky.. :o

Cau Marty ! Pokud jsou proti tomuhle pojiseni tak je to ok,horsi je kdyz si delaj na svoje trygo a nic takovyho nevedou...Je to shit,nikdy nevis co se muze prihodit,...vim jak kolaga vykladal ,ze meli v dilne audinku A4 ,ktera nebrzdila,no jeden z nich prisel po dovci a o nicem nevedel.Potreboval ji preparkovat s tim ,ze vyzkousi jakej ma odpich,,vysledkem byl rozdelany cely zadek..,, \po tydnu lhani majiteli ,ze jde o zavaznou opravu a shaneni dilu se vse nakonec podarilo doresit...

jinak jsem pokrocil trosku z upravami na 1:43 octuli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Marty ! Pokud jsou proti tomuhle pojiseni tak je to ok,horsi je kdyz si delaj na svoje trygo a nic takovyho nevedou...Je to shit,nikdy nevis co se muze prihodit,...vim jak kolaga vykladal ,ze meli v dilne audinku A4 ,ktera nebrzdila,no jeden z nich prisel po dovci a o nicem nevedel.Potreboval ji preparkovat s tim ,ze vyzkousi jakej ma odpich,,vysledkem byl rozdelany cely zadek..,, \po tydnu lhani majiteli ,ze jde o zavaznou opravu a shaneni dilu se vse nakonec podarilo doresit...

jinak jsem pokrocil trosku z upravami na 1:43 octuli :D

Caues..Blbe sem to napsal..Kamos to jen resi,jako dilna..Shani sedaky..Ty pani to ukradli nastesti nekde jinde..

Ale pribeh s A4 taky peknej..Dej si auto do servisu..A oni ti s brzdama daj i novej predek.. :D:feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caues..Blbe sem to napsal..Kamos to jen resi,jako dilna..Shani sedaky..Ty pani to ukradli nastesti nekde jinde..

Ale pribeh s A4 taky peknej..Dej si auto do servisu..A oni ti s brzdama daj i novej predek.. :D:feve:

To byla jedna z mych prvnih reakci kdyz jsem o tom slysel ;) ,ze jim octuli na tyden dam a oni mi z ni udelaj RS face :D ...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...