Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

zdravicko pane ! :) .... jak to jde ? :) ....

dovolim si takovou meteorologickou vlozku .. ted a dopoledne :feve: ..jak to vypada uvas ?

NO jde to tak nejak..videl bych to,ze tak za hodku,hodku a pul vypadnu..Dneska me to tu vubec,ale vubec neba.. :(

Tak to je husty..Hele praha hnus..Rano teplo,pak chcalo,chvili slunko a ted zase zatazeno bez deste.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO jde to tak nejak..videl bych to,ze tak za hodku,hodku a pul vypadnu..Dneska me to tu vubec,ale vubec neba.. :(

Tak to je husty..Hele praha hnus..Rano teplo,pak chcalo,chvili slunko a ted zase zatazeno bez deste.. :(

No je to zajimavy stim pocasim.., rikas ,ze uz te ani ta nova kolegyne nebavi jo.. :D ...

Tady ta octule...

post-4984-1201012870_thumb.jpg

post-4984-1201012883_thumb.jpg

post-4984-1201012896_thumb.jpg

post-4984-1201012919_thumb.jpg

post-4984-1201012953_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to zajimavy stim pocasim.., rikas ,ze uz te ani ta nova kolegyne nebavi jo.. :D ...

Tady ta octule...

To teda...

Hele nova kolegyne me fakt neba...Neni jedinej duvod.. :) Ale ta stazistka by me mohla bavit.. ;)lol

Vypada pekne..Uz je to tak final look?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Jeronymo: Tady ukazky z toho filmu

http://youtube.com/watch?v=XYveO2qS2vE&feature=related

A tady ta nejhnusnejsi scena co tam je.. jinak to celkem jde :D

http://youtube.com/watch?v=2EIFoGZ0Mj8&feature=related

Kurec to je jeden z tech hardcorovejsich hororovych snimku,,zatim mam polovinu prvniho odkazu a uz to pomalu po lidech chrastim.., ale co to tam dela te zenske na tom luzku , to je hnus ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurec to je jeden z tech hardcorovejsich hororovych snimku,,zatim mam polovinu prvniho odkazu a uz to pomalu po lidech chrastim.., ale co to tam dela te zenske na tom luzku , to je hnus ...

Je to dobrej filmek no.. akorat zezacatku sem se na to neodvazovala koukat v noci... a vcera resp. dneska sem na to koukala ve 4 rano :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda...

Hele nova kolegyne me fakt neba...Neni jedinej duvod.. :) Ale ta stazistka by me mohla bavit.. ;)lol

Vypada pekne..Uz je to tak final look?

to verim ;) ;) .... Nene ,dneska jestli se mi bude chtit tak sundam lak,... kolesa se musi vycistit a natrit silikonovym sprejem at je to jak na T-cupu :D , jinak octa bude bila s cernou kapotou a uvazuju jestli dat i strech a viko kufru do tedlete barvy ..., intros bude bezovo cerny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to zajimavy stim pocasim.., rikas ,ze uz te ani ta nova kolegyne nebavi jo.. :D ...

Tady ta octule...

Kuuuuura taka krupica :D :D :D

Hojte ;)

tady to přešlo to sněžení když jsem zrovna jel na poštu, celé dochcané, balíky tež :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to verim ;) ;) .... Nene ,dneska jestli se mi bude chtit tak sundam lak,... kolesa se musi vycistit a natrit silikonovym sprejem at je to jak na T-cupu :D , jinak octa bude bila s cernou kapotou a uvazuju jestli dat i strech a viko kufru do tedlete barvy ..., intros bude bezovo cerny..

;):D

JO taaaak,tak to jsem na to zvedaf.. :) Zni to dobre.Ja bych asi zacal jen cernou strehou covece..No,uvidis.I kdyz kdyby byla cenra haupna,strecha i zadek,tak by to asi tak nebylo zly.. ;) Intros bude taky peknej... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;):D

JO taaaak,tak to jsem na to zvedaf.. :) Zni to dobre.Ja bych asi zacal jen cernou strehou covece..No,uvidis.I kdyz kdyby byla cenra haupna,strecha i zadek,tak by to asi tak nebylo zly.. ;) Intros bude taky peknej... ;)

Musim jeste sehnat nejaky ty barvicky :D , a hlavne si najit trosec casu ;) ,jeste jsem se chtel zeptat jak si kutil rozber te fabule ? ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...