Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Musim jeste sehnat nejaky ty barvicky :D , a hlavne si najit trosec casu ;) ,jeste jsem se chtel zeptat jak si kutil rozber te fabule ? ..

To koupis v kazdym trochu schopnym modelari..Ja na sedacky pouzivam matny barvicky Tamyia.. ;) Jak se bezne pouzivaj.. :)

Hele rozber jak Fabule,tak Octuli jsem udelal tak,ze jsem budodvrtal,nebo opatrne odpacil ten cudlik,co je misto sroubku vpredu..Zadek drzi po kupe zasunuty klinek v podobe Mista pro RZa ty listy..Zkus sundat kolecko z osicky,jestli na to uvidis..Ten predek delej opatrne,aby si to neulomil..Uz si taky pamatuju kulovy,je to nakej patek a nemam ji ted u sebe.. ;) Jinak jsem to pak zpatky zadelal tak,ze jsem dopredu dal kratounkej samorez misto toho zmetku,co tam je.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To koupis v kazdym trochu schopnym modelari..Ja na sedacky pouzivam matny barvicky Tamyia.. ;) Jak se bezne pouzivaj.. :)

Hele rozber jak Fabule,tak Octuli jsem udelal tak,ze jsem budodvrtal,nebo opatrne odpacil ten cudlik,co je misto sroubku vpredu..Zadek drzi po kupe zasunuty klinek v podobe Mista pro RZa ty listy..Zkus sundat kolecko z osicky,jestli na to uvidis..Ten predek delej opatrne,aby si to neulomil..Uz si taky pamatuju kulovy,je to nakej patek a nemam ji ted u sebe.. ;) Jinak jsem to pak zpatky zadelal tak,ze jsem dopredu dal kratounkej samorez misto toho zmetku,co tam je.. ;)

Ta octule byla vpohode ;) ,tu fabuli taky nejak tak udelam.,, uvidime :) Jeste me ted napadlo jak by vypadal bilo cerny intros :D:) ..

sakra to jsou problemy ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se pořádně nadlábni a bude síly dost... ;)

Se jednou poradne nadabne a bude v aute nova muzika,vytlumeni ,cerna strecha ,tonovani a jeste k tomu se stihne udelat i pc .. :)

a mam takovy blby pocit ,ze jsem stale jeste na neco zapomnel :D .. ;)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se pořádně nadlábni a bude síly dost... ;)

ale to já mám zase spojeno s re-instal kompem, novej disk atd a prostě tydle práce mě serou, takže se to oddaluje pořád, ale jak vyjde Mafia II. tak to musí všecko běžet :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se jednou poradne nadabne a bude v aute nova muzika,vytlumeni ,cerna strecha ,tonovani a jeste k tomu se stihne udelat i pc .. :)

a mam takovy blby pocit ,ze jsem stale jeste na neco zapomnel :D .. ;)

na černo střechu už jsem se ptal v reklamce, a že joooo, že no problemo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta octule byla vpohode ;) ,tu fabuli taky nejak tak udelam.,, uvidime :) Jeste me ted napadlo jak by vypadal bilo cerny intros :D:) ..

sakra to jsou problemy ;) ...

Tak to je ok..Hele,hlavne musis setrne no.. ;) Ono se to podda.. ;)

Bilo cernej intros jo?Jako ze fock jo? :D

To teda...Ale co,ja je mivam taky.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je ok..Hele,hlavne musis setrne no.. ;) Ono se to podda.. ;)

Bilo cernej intros jo?Jako ze fock jo? :D

To teda...Ale co,ja je mivam taky.. lol

Do flocku bych se asi nehecl :D;) ,myslim neco na zpusob RS sedacek akorat ,ze s pouzitim barvicek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to bude i docela shit na udrzbu ....

vysaješ a jdeš do řiti :-D

né jako fakt je to hruza, kdo nejel v autě, které má tím udělanou palubku tapece tak neuvěři, otevřeš okno a tak se toho nažereš, že nemusíš na McDrive ;) náchylné na odření, prach se v tom drží fest atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja chtel udelat xeny na Golga z tech bilejch diod...Mozna se k tomu jeste i dostanu.. ;)

No mam tu par svetylek doma,tak by se mozna mohly hodit.....

Takze jak tak koukam ,do flocku nikdy..,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...