Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

né, takhle kdysi stála holá kastla na O1 ve škodovce..... co ted stojí nevím

j tak,ja myslel ,ze si zacinal od zakladu ...., A oplati se to v dnesni dobe jeste vubec ?..kupovat pouze kastli ,kdyz za ty prachy uz je cela octa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j tak,ja myslel ,ze si zacinal od zakladu ...., A oplati se to v dnesni dobe jeste vubec ?..kupovat pouze kastli ,kdyz za ty prachy uz je cela octa...

tož jistě že né, to měl známí na faktuře když potkal bokem čelně strom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tož jistě že né, to měl známí na faktuře když potkal bokem čelně strom :)

takhle,,...

Pomalu zjistuju ,ze mi to dneska nejak nemysli :D ,tak jdu pohnout s tim modelem,,at uz alespon neco je hotovy .,,,

zatim se mejte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na tve meteo fotky ;)

To bylo jako v Ov..delam venku,krasne "teplo" najednou tma,vitr,kroupy a kosa jak blazen...brrr

Me to taky fest prekvapilo,,jeste svitilo slunko a zniceho nic zaclo fujat...,Ted se to uklidnilo,jsem zvedav na rano :D;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super film. Dlouho sem neco tak dobryho nevidela. Ale docela se divim ze to nikdo nezna protoze ja uz sem to videla cca pred rokem..

Ja jsem o tom taky dneska slysel poprve,tak vis co v te nasi diře ,,nez se sem neco dostane :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vespolek -_- -_- -_- -_- -_- -_- -_- -_-

Zdarec ! -_- jak to jde ?

Marosi ! :) tak jsem sehnal ten filmek,jeden znamy ho ma takze by se mohlo podarit ,ze ho do konce tydne budu mit in da house :);)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...