Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

NO vas tu najednou je..jeste jednou vas vsechny zdravim... ;)

Ja byl v hospe vcera a dneska me to ani nijak nelaka,abych rekl pravdu..A to sem se nezlil nejak brutal.. ;)

To jsou spravna slova ;) ..ja byl taky vcera vecer sednout , hodil jsem tam 3 kousky a sel dom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: To ja si jich dal sice 6 a dve Tullamorky,ale byl sem v pohode.. ;)

A dneska si asi budu uzivat klidu domova.. ;)

Jsem prave nechtel vcera nejak moc nic hrotit,, chtel jsem se mrknout na Con-air ,tak mi to vyslo alespon na tu polovinu :) ... Dneska takytak,bdu setrit na pristi tyden,planuju neco vetsiho ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem prave nechtel vcera nejak moc nic hrotit,, chtel jsem se mrknout na Con-air ,tak mi to vyslo alespon na tu polovinu :) ... Dneska takytak,bdu setrit na pristi tyden,planuju neco vetsiho ... ;)

To ja se vcera sesel s kamosem,co se zname od skolky,pak sme spolu chodili na zakladku a i na stredni...A on uz je ted od zari v holandsku a prijel na vanoce,tak sme dali naky kalisky.. :D

Dneska si dam maximalne jeden kousek na chut.. ;)

Jo?A co planujes vetsiho?Nakej vyplach mozku? lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo Tullamore je BEST ... jako fakt mnam piti !!! Jeste s Jackem teda ;)

Jj to je..Je fakt jemnounka..Tu muzu.. ;) Jack je taky dobrej,ale tuleni mor je tuleni mor.. :D

Jo sem si ted vzpomel,jak sme si psali o tech bawech v Miss alu,ze jsem se minulej vikend povozil s nachipovanou X5 3,0D.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...