Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Nazdárek, jak pokračujou práce, vede se?

Zdar Tome, no čéče teď jsem se v tom zhruba od osmi vrtal a zatím jsem na to nepřišel, musím všechny pozice znova propípat multimetrem a zjistit, kde je něco 2x ;)

A že těch pozic v rozvaděči je, mrkni na to, celou elektriku jsem udělal kompletně novou...

post-272-1201168585_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Tome, no čéče teď jsem se v tom zhruba od osmi vrtal a zatím jsem na to nepřišel, musím všechny pozice znova propípat multimetrem a zjistit, kde je něco 2x ;)

A že těch pozic v rozvaděči je, mrkni na to, celou elektriku jsem udělal kompletně novou...

To před tebou smekám a obdivuju, co všechno si schopen udělat ;) Bude piplačka to celý proměřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To před tebou smekám a obdivuju, co všechno si schopen udělat ;) Bude piplačka to celý proměřit...

No nejhorší je protahování těch drátů, kolikrát po pár hodinách zapojování nevím, jak se jmenuju a vobčas se i slušně zasukuju... lol

No ale piplačka nepiplačka, dám to dokupy, je to taková meta (možná životní), dát to komplet dohromady, aby to fungovalo. Když to před čtyřiceti lety zapojili inženýři z lokomotivky, tak já to přede dám dohromady taky, ne ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...