Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

škoda že dneska už na takovou nenarazí člověk, combi bych asi uživil na stavbu :)

No my jsme před půl rokem koupili Formana,naši stavěj barák a nechtěli huntovat Koktu,navíc tatík změnil práci kde nemá služebáka ale platěj mu od kiláku a chtěl něco jednoduchýho na údržbu,no tak jsem pohledal a narazil na Formana,rok 94,motor 50 kW,výbava Comfort line,plus centrál na dálku,alarm atd,najeto 70 tis. a vypadal jako když vyjel z linky.Sice byl dražší-45 tis,ale u s ním najel 15 tis bez sebemenšího problému :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my jsme před půl rokem koupili Formana,naši stavěj barák a nechtěli huntovat Koktu,navíc tatík změnil práci kde nemá služebáka ale platěj mu od kiláku a chtěl něco jednoduchýho na údržbu,no tak jsem pohledal a narazil na Formana,rok 94,motor 50 kW,výbava Comfort line,plus centrál na dálku,alarm atd,najeto 70 tis. a vypadal jako když vyjel z linky.Sice byl dražší-45 tis,ale u s ním najel 15 tis bez sebemenšího problému :palec2:

jo a kupodivu je červenej :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my jsme před půl rokem koupili Formana,naši stavěj barák a nechtěli huntovat Koktu,navíc tatík změnil práci kde nemá služebáka ale platěj mu od kiláku a chtěl něco jednoduchýho na údržbu,no tak jsem pohledal a narazil na Formana,rok 94,motor 50 kW,výbava Comfort line,plus centrál na dálku,alarm atd,najeto 70 tis. a vypadal jako když vyjel z linky.Sice byl dražší-45 tis,ale u s ním najel 15 tis bez sebemenšího problému :palec2:

taky jsem měl, červeny, 50KW rok 94, nemužu najít foto, jen jak hezky sloužil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je taky 1.5 LSi furt je v garazi.. ale rozprodava se na ND pac na tenhle model je strasne tezky sehnat dily.

ma pekny kolacky kol5;) a koukam ze fávo ma levou cirou optiku lol

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...