Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

To ja se vcera sesel s kamosem,co se zname od skolky,pak sme spolu chodili na zakladku a i na stredni...A on uz je ted od zari v holandsku a prijel na vanoce,tak sme dali naky kalisky.. :D

Dneska si dam maximalne jeden kousek na chut.. ;)

Jo?A co planujes vetsiho?Nakej vyplach mozku? lol lol

To jsou nejlespi takovy strety se starymi prateli :palec2::) , ... Ono se vzdycky rika,ze se jde na jeden kousek :D a pak je z toho jeden pekne vyliky kus ;) ....

Pokud to vyjde tak planuju se znamyma udelat takovy mensi radoby srazik,..stema co sme se delsi dobu nevideli a poradne to zapit... No a zacal jsem obnovovat trosku kontakt se svoji byvalkou a rikala mi ,zeby byla rada kdybych ji vzal nekde k me parte, kde se dobre bavim..tak uvidim nakonec jak to dopadne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou nejlespi takovy strety se starymi prateli :palec2::) , ... Ono se vzdycky rika,ze se jde na jeden kousek :D a pak je z toho jeden pekne vyliky kus ;) ....

Pokud to vyjde tak planuju se znamyma udelat takovy mensi radoby srazik,..stema co sme se delsi dobu nevideli a poradne to zapit... No a zacal jsem obnovovat trosku kontakt se svoji byvalkou a rikala mi ,zeby byla rada kdybych ji vzal nekde k me parte, kde se dobre bavim..tak uvidim nakonec jak to dopadne ;)

Aaaaa,rada by te videla,jak se dobre bavis jo..?Noooo,z toho neco kouka,ne? ;)

Jj to jsou dobry akce..takhle jsem to mel 23. seslo se nas par ze zakladky,takovy to zdravy jadro a bylo to taky dobry.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaa,rada by te videla,jak se dobre bavis jo..?Noooo,z toho neco kouka,ne? ;)

Jj to jsou dobry akce..takhle jsem to mel 23. seslo se nas par ze zakladky,takovy to zdravy jadro a bylo to taky dobry.. ;)

jj videla ;) ,akorat to mam tedko takovy zapeklity ...a dve holciny mit nemuzu,asi vis jak to myslim ,ono je nejhorsi kdyz zacnou mit zajem obe najednou :feve: ,ale snad se to nejak dovrbi.... Kazdopadne se sni rad nekam zajdu :);)

Na tech srazech se mi libi to ,ze i po delsi dobe jde s nekteryma poklabosit o vsem a rec nestoji ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj videla ;) ,akorat to mam tedko takovy zapeklity ...a dve holciny mit nemuzu,asi vis jak to myslim ,ono je nejhorsi kdyz zacnou mit zajem obe najednou :feve: ,ale snad se to nejak dovrbi.... Kazdopadne se sni rad nekam zajdu :);)

Na tech srazech se mi libi to ,ze i po delsi dobe jde s nekteryma poklabosit o vsem a rec nestoji ... :)

Noooo... :D Jo vim presne co myslis..to je dycky tak a je to k podelani...Bud clovek nema nic a nic se nerysuje,nebo pak neco najde a najednou chtej vsechny... :wacko: Jak rikas,ono se to nejak vyvrbi.. :palec2:

Jj to je fakt,na tech srazech to tak je a to je parada.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si pro změnu hraju s propojením a nastavením TV, VCR a set top boxu :help:

Proto mám hluboké pochopení, dělal jsem to před vánocemi.TV a VCR jsem zapojil a aktivoval s menšími problémy ale PC nakonfigurovat s digitálním převodníkem byl docela problém.Výsledek je ale perfektní-obraz v TV je opravdu pěkný a dostupnost více programů se taky hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo... :D Jo vim presne co myslis..to je dycky tak a je to k podelani...Bud clovek nema nic a nic se nerysuje,nebo pak neco najde a najednou chtej vsechny... :wacko: Jak rikas,ono se to nejak vyvrbi.. :palec2:

Jj to je fakt,na tech srazech to tak je a to je parada.. ;)

no,ale pryc od zenskych :) .... kdyz se tady resi tak to pitivo ,nemas nekde fotecku jak vypada to CUba libre v pomeru s okolim ? :D ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ráno jsem se normálně vzbudil ve svý posteli :p

Takze z toho usuzujes ,ze se slo ? :)) ne -_- jasne, taky jsem stastny kdyz se rano probudim ve svym :) bez nasledku ,,akorat po silvestru mam na nose šrám ,netusim jak se tam dostal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...