Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

jj ,jsem staly zakaznik :D ... s octou jsem se tedko nejak sekl,nakonec jsem pozmenil plany ;) tak ted jen takhle ,,no a bude nakonec bila :)

Jj jsi..a to je dobre.. :)

Jak to,ze jsi s ni sekl?Nechce se ti s tim srat? :D Bila taky neni zla,ale ta cerna strecha a haupna.. :palec2:

@Cary: Hele zatim dobre.. :) Dneska bylo paradnicky pocasi a sjezdovky,jak malovany.. ;) Jen v tom krku by me uz mohlo prestat bolet.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jsi..a to je dobre.. :)

Jak to,ze jsi s ni sekl?Nechce se ti s tim srat? :D Bila taky neni zla,ale ta cerna strecha a haupna.. :palec2:

Tak nejak ,je to vcelku narocny na cas :D ... rozjel jsem ted i fabuli tak uvidim co se z toho vyklube ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak ,je to vcelku narocny na cas :D ... rozjel jsem ted i fabuli tak uvidim co se z toho vyklube ..

Nesmis tomu podlehnout.. :D Musis to dodelat!!Jak rozdelas vic veci na jednou,je to na prd.. :D Ale uvidis,tak to treba dotahnes v pohode.. ;)

@Cary: Je tu fakt pekne,ale vis,ze zavidet se nema..? lol lol

Ahoj Spidulo!!

No nic pratele,zase se trhnu a mozna se jeste dyl prihlasim..ted uz zase citim z kuchyne syry a pasticky atd,tak mi to neda a musim se jit prezrat.. :Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Spidulo!!

No nic pratele,zase se trhnu a mozna se jeste dyl prihlasim..ted uz zase citim z kuchyne syry a pasticky atd,tak mi to neda a musim se jit prezrat.. :Dlol

Ahoj Marty, doufám, že budeš za dva týdny na Skále referovat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmis tomu podlehnout.. :D Musis to dodelat!!Jak rozdelas vic veci na jednou,je to na prd.. :D Ale uvidis,tak to treba dotahnes v pohode.. ;)

@Cary: Je tu fakt pekne,ale vis,ze zavidet se nema..? lol lol

Ahoj Spidulo!!

No nic pratele,zase se trhnu a mozna se jeste dyl prihlasim..ted uz zase citim z kuchyne syry a pasticky atd,tak mi to neda a musim se jit prezrat.. :Dlol

Nema no ale vis kolik veci se nema a stejne to delame... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...