Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zutej,svlečenej....no prostě normálka lol

Tak to je lepsi..Porad lepsi,nez by ses probudil zutej a svlecenej na zachytce.. :D

A nebyla naka vypomoc? :D I kdyz je fakt,ze i kdyz ja sem zliej na total,tak se i osprchuju.. A "seriove" se ulozim do postele.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze z toho usuzujes ,ze se slo ? :)) ne -_- jasne, taky jsem stastny kdyz se rano probudim ve svym :) bez nasledku ,,akorat po silvestru mam na nose šrám ,netusim jak se tam dostal :D

To je dycky tak..Si clovek rika rano..kua,co me to tu svedi,nebo boli..Pak kouknes do zrcadla,leknes se... :D A nevis,odkud to prislo..

Tu jedno Cuba Libre.. ;)

mam jeste par fotecek.. ;)

post-1427-1199556755_thumb.jpg

post-1427-1199556816_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale fak,,asi zacnu delam magii!!! :D šup - nova maska, šup- koláče ..ojojoj,,, zacinam o tom vazne uvazovat :p;) ;)

To jooooo,to by slo.. ;) tak ja lup jednotka od Cimbu,lup Supersprint,lup stelovak podvozek,folie,nakej carbon do motor prostoru.. ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dycky tak..Si clovek rika rano..kua,co me to tu svedi,nebo boli..Pak kouknes do zrcadla,leknes se... :D A nevis,odkud to prislo..

Tu jedno Cuba Libre.. ;)

mam jeste par fotecek.. ;)

ooo :kuk:kol5 ,ted jsem docela dostal chut ;) ,to je paradní kyblík ..., a na te holcine je videt ,ze asi chutnalo :palec2::) ...Jetse by me zajimalo co bylo v te plechovce z trenclí ? :D

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ooo :kuk:kol5 ,ted jsem docela dostal chut ;) ,to je paradní kyblík ..., a na te holcine je videt ,ze asi chutnalo :palec2::) ...Jetse by me zajimalo co bylo v te plechovce z trenclí ? :D

Jj chutnalo..Byla to slecna co tam byla na brigosce za barem...Loupala nam tam pernicek.. :D Pak sem ji musel vystridat za tim barem.. ;)

Co myslis,ze by tam mohlo byt? ;) trencle to nebyly.. :kol-14:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...