Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Ty kokso, sem se to snažil nějak pobrat, ale moc se nezdařilo :feve: Tak rozbil tu TFSi či nikoliv, či jak to vlastně bylo ? :help:

jasný, rozbyl TFSI, která byla ve skutečnosti 1,9TDI/66, kterou ve středu povídky vydával za OII 1,9/77 Clasic lol už to chňápeš ne? :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem dneska vyslal kamaráda z Pcí aby se mi juknul na jednu OII 4x4 referenčáka, co mají na Dubině, celkem síla, na cedulce najeto 33900, skutečnost 40500 (prý s tim jezdí), motor 77kW po chipu na 102kW (nikde o tom ani zmínka) - a to jedn díky tomu, že tam má kámoše, kterej mu to řekl, záruka už není a cena 629 900,- Kč :feve:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caues...Jeste ne,az po sedmy... :D Jak je?

Tak uz to mas i casove rozplanovany jo ,aby slo vse zvladat ;) .... Jinak pohodicka ,v patek jsem mel jet pracovne do prahy,ale nakonec jsem si trosku pozmenil plany a pujdu plesovat :) ...

Co krk ? vyleceno ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz to mas i casove rozplanovany jo ,aby slo vse zvladat ;) .... Jinak pohodicka ,v patek jsem mel jet pracovne do prahy,ale nakonec jsem si trosku pozmenil plany a pujdu plesovat :) ...

Co krk ? vyleceno ... ?

No mame vecu az od sedmi..Predtim dam tady v barku mozna pivko.. :D

No tak to vidis,to je pohoda,ne?Ja nebyl na plese ani nepamatuju.. :( A to sem prosvihl i plesy svy byvaly stredni.. :(

Hele,porad ne,nejak se me to nechce pusit,svine.. :(

Ale na lyzich to nejak neboli.. :D asi to bude tim cerstvym vzduchem.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mame vecu az od sedmi..Predtim dam tady v barku mozna pivko.. :D

No tak to vidis,to je pohoda,ne?Ja nebyl na plese ani nepamatuju.. :( A to sem prosvihl i plesy svy byvaly stredni.. :(

Hele,porad ne,nejak se me to nechce pusit,svine.. :(

Ale na lyzich to nejak neboli.. :D asi to bude tim cerstvym vzduchem.. :D

J,pivinko musi bejt ;) .Ja jsem taky prave hodne dlouho nikde v obleku nebyl ,ale dostal jsem pozvani ,ktere by se nemelo odmitnout:)tak jdu,praha musela stranou.jsem zvedav jak to dopadne..

Ono clovek na kazdou bolest zapomene ,kdyz dela neco co ho bavi,no ne? :D ...asi bude zapotrebi preci jen zkusit ten Coldrex :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J,pivinko musi bejt ;) .Ja jsem taky prave hodne dlouho nikde v obleku nebyl ,ale dostal jsem pozvani ,ktere by se nemelo odmitnout:)tak jdu,praha musela stranou.jsem zvedav jak to dopadne..

Ono clovek na kazdou bolest zapomene ,kdyz dela neco co ho bavi,no ne? :D ...asi bude zapotrebi preci jen zkusit ten Coldrex :p;)

Jj,to musi... :D Tak to si to nalezite uzijes,kdyz si takhle dlouho nikde nebyl..A jeste k tomu to pozvani,co? ;) tgak doufam,ze to dopadne nejlip,jak muze.. ;)

Asi to bude i tim,ze na to clovek nemysli,ale asi i tim vlhcim vzduchem..

Hele,nakonec mozna na ten Coldrex i dojde..Uz i Stopangin jsem vyradil..Nezabral..

Tak uz to tady voni,tak jdu na ty pasticky a na syry,tak zatim.. ;)

Kdyz se k tomu jeste dyl dostanu,tak se ukazu.. ;)

Tak zatim... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,to musi... :D Tak to si to nalezite uzijes,kdyz si takhle dlouho nikde nebyl..A jeste k tomu to pozvani,co? ;) tgak doufam,ze to dopadne nejlip,jak muze.. ;)

Asi to bude i tim,ze na to clovek nemysli,ale asi i tim vlhcim vzduchem..

Hele,nakonec mozna na ten Coldrex i dojde..Uz i Stopangin jsem vyradil..Nezabral..

Tak uz to tady voni,tak jdu na ty pasticky a na syry,tak zatim.. ;)

Kdyz se k tomu jeste dyl dostanu,tak se ukazu.. ;)

Tak zatim... :)

Jasně :)

tak dobrou chut' !A zatím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...