Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

To bude vpohode ;) a pak hura na projizdku ... :D

No doufám, ten zdroj probíjení jsem našel v pondělí, byl to přívod přístroje tlaku oleje na jednom stanovišti, sice s tím moc nemůžu udělat, ale doufám, že revizák bude soudnej. Naštěstí rozvaděč je v pohodě...

Tohle by se mi znova předělávat nechtělo... :feve:

post-272-1201704041_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufám, ten zdroj probíjení jsem našel v pondělí, byl to přívod přístroje tlaku oleje na jednom stanovišti, sice s tím moc nemůžu udělat, ale doufám, že revizák bude soudnej. Naštěstí rozvaděč je v pohodě...

Tohle by se mi znova předělávat nechtělo... :feve:

Kdyz je vpohode to dulezity taky by to melo projit ne ;) .,, Todle je mazec,verim predelavani by byl masakr,vsak uvidis :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, to co vidíš, je "zadní" strana, která je navíc poněkud nabouraná po nehodě na přejezdu ještě na středním Slovensku, takže to mě všechno ještě čeká...

Ale aspoň jsem na té levé straně vyčistil světlo a namontoval první stěrač... ;)

post-272-1201704735_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, to co vidíš, je "zadní" strana, která je navíc poněkud nabouraná po nehodě na přejezdu ještě na středním Slovensku, takže to mě všechno ještě čeká...

Ale aspoň jsem na té levé straně vyčistil světlo a namontoval první stěrač... ;)

joo,je videt ten rozdil :palec2: ,a sterace si tam dal jaky ?aerotwiny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumičky SWF a ramínka komplet nový jako náradní díl pro autobus ŠM 11 ;):palec2:

Docela me zajima ,na kolik vyjde renovace takovyho stroje,jestli to ovsem neni tajny :) ? ...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 zabiak tady sou ty foto :)

A pro ostatni kdyby nekdo neco tak je na prodej :D

2057969,DSCN4497.jpg 2057968,DSCN4510.jpg 2057967,DSCN4480-001.jpg 2057966,DSCN4484.jpg

No jo, K4,moc krasna hracicka.. ;) Kdyby byla sedum pade,bylo by to lepsi... ;) Ale vypada moc pekne...Jak stary,kolik nalitano atd?

Bohuzel nemam prachy..Kdybych mel,tak uz doma taky neco opecovavam.. :feve:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, K4,moc krasna hracicka.. ;) Kdyby byla sedum pade,bylo by to lepsi... ;) Ale vypada moc pekne...Jak stary,kolik nalitano atd?

Bohuzel nemam prachy..Kdybych mel,tak uz doma taky neco opecovavam.. :feve:

Jojo krasna masa ... taky by se mi libila !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caues! Rad te vidim,,nevis kde bych mohl sehnat plíšek do svetylka SpZ do zadniho narazniku na opla astru G ? ...

já všechno na Opla beru u Auto-Štangl,mám tam známýho a mám to tam za nákupní ceny :palec2: .

Jinak na tohle bych se mrknul někde na vrakáči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...