Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

To je dycky tak..Si clovek rika rano..kua,co me to tu svedi,nebo boli..Pak kouknes do zrcadla,leknes se... :D A nevis,odkud to prislo..

Tu jedno Cuba Libre.. ;)

mam jeste par fotecek.. ;)

Tak to je mazec.....kolik stoji takovy kotel pitiva ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lak i kdybych se rozhodla tak to bude stejne az na jare takze zatim mam jeste cas na premysleni :) Ale dneska sem fotila ze vsech stran mam asi 50 fotek tak jdu vybirat ktery si mam hodit semka :D

Tak to jo...Jsem zvedavej,s jakym rozhodnutim "prijdes" Tak vybirej,at mame na co koukat... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj chutnalo..Byla to slecna co tam byla na brigosce za barem...Loupala nam tam pernicek.. :D Pak sem ji musel vystridat za tim barem.. ;)

Co myslis,ze by tam mohlo byt? ;) trencle to nebyly.. :kol-14:

ouu :D kdyz Cuba - tak se vsim vsudy jo ?... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dycky tak..Si clovek rika rano..kua,co me to tu svedi,nebo boli..Pak kouknes do zrcadla,leknes se... :D A nevis,odkud to prislo..

Tu jedno Cuba Libre.. ;)

mam jeste par fotecek.. ;)

no ty vole,slušnej kyblík. :palec2: .Kolik vás na to bylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ouu :D kdyz Cuba - tak se vsim vsudy jo ?... ;)

No spis jamaica.. :D

@maros:Hele stoji to flasku Havany,pres 2 litry coly a naky limety..Takze cca do 600,- ;)

@jirka3: hele byli sme na to 4..Ale nejvic sem sosal ja s bratrankem..Dali sme to 2x... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No spis jamaica.. :D

@maros:Hele stoji to flasku Havany,pres 2 litry coly a naky limety..Takze cca do 600,- ;)

@jirka3: hele byli sme na to 4..Ale nejvic sem sosal ja s bratrankem..Dali sme to 2x... ;)

když si vzpomenu na dovču,tak tam nám to míchali naopak,flašku koly a přes dva litry rumu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej me pokoj s takovou dalkou.. ;) Ale cestou domu ti aspon vyvetra.. :D

@MichalF: Smajlika,jak nas Cary mary zdravila.. ;)

Už jsem zvyklej.Holt jsem dneska nesehnal žádnou kafku na odvoz.Naposled když jsem to šel,tak jsem prej odcházel v půl třetí a domů jsem prej dorazil až v šest?Občas se nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...