Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Už jsem zvyklej.Holt jsem dneska nesehnal žádnou kafku na odvoz.Naposled když jsem to šel,tak jsem prej odcházel v půl třetí a domů jsem prej dorazil až v šest?Občas se nechápu

Nebo se spis nekde obcas nekde vychrapes,co? :D To se taky kamosovi obcas stava.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No spis jamaica.. :D

@maros:Hele stoji to flasku Havany,pres 2 litry coly a naky limety..Takze cca do 600,- ;)

@jirka3: hele byli sme na to 4..Ale nejvic sem sosal ja s bratrankem..Dali sme to 2x... ;)

Tak to je zraso..... to si budu muset nekdy dat...... jak se to jemnuje presne ? To se dela do takoveho kotle nebo to bylo vase prani ? Jsem v totmo malo zbehly .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zraso..... to si budu muset nekdy dat...... jak se to jemnuje presne ? To se dela do takoveho kotle nebo to bylo vase prani ? Jsem v totmo malo zbehly .

Jj bylo to dobry..jmenuje se to Cuba Libre..No nedava se to..vetsinou se to dela jako drink jako treba mojito,nebo tak..Do normalni 3-dlc sklenky..Ale spousta drinku se dela i do takovyhleho "kyblicku".. ;)

My si to do toho kotle namichali sami,abychom nemuseli porad dolejvat.. ;) Byl to bratrankuv penzionek s hospudkou.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...