Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

takze uz se tesis :) , no divam se divam ,ze status porad v ill rezimu..., Dneska byl fajn den ,tak jsem si vzal taky volno ,musel jsem jeste trosku poodpocivat po vikendu...

No ill rezim mam, ale uz je mi dobre. Lepsi chodit do roboty kdyz je clovek OK nez kdyz ti je blbe a mas se morit doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super. Hned rano me privitali 2 pekni chlapci takze se mi v praci zacina libit cim dal vic :D Ne prvni den fakt v pohode. Co u tebe? Jak bylo dneska?

Joo ,tak to jste pak vy zensky v sedmem nebi co :D:p .. Ja si chtel neco pozarizovat a troksu jeste poodpocivat ,tak jsem si vzal volno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo ,tak to jste pak vy zensky v sedmem nebi co :D:p .. Ja si chtel neco pozarizovat a troksu jeste poodpocivat ,tak jsem si vzal volno ;)

Akorat tam dlouho nezustanu. Sice se mi tam libi ale plat uplne na nic... sice sef prisel s tim ze mi prida po zapracovani ale zenska se kterou tam delam a je tam nekolik let ma tak malo ze mi to az vyrazilo dech. No nic zase mizim. Caaaau :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat tam dlouho nezustanu. Sice se mi tam libi ale plat uplne na nic... sice sef prisel s tim ze mi prida po zapracovani ale zenska se kterou tam delam a je tam nekolik let ma tak malo ze mi to az vyrazilo dech. No nic zase mizim. Caaaau :)

Vsak uvidis casem :) ... mej se ! ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...